Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Grand Prix 3 Basenów. Zawodnicy wrócili z workiem medali

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 18 maja 2019r. w Barcinie odbyły się zawody pn. Grand Prix 3 Basenów, w których # udział wzięły kluby pływackie z Mogilna, Barcina i Nakła.

Sobotnie wyścigi odbyły się na dystansie 50m w czterech kategoriach wiekowych, w stylu dowolnym, motylkowym, grzbietowym i klasycznym. Dodatkowo kluby rywalizowały w sztafetach 4 x 50m w stylu dowolnym.

Dobra postawa naszych 40 zawodników i przygotowanie do zawodów zaowocowało zdobyciem 43 medali. Zawodnicy UKS czwórka zdominowali sobotnie zawody, pokazując tym samym, iż są dobrze przygotowani. Tego dnia byliśmy świadkami wielu rekordów życiowych. Równie dobrze spisały się nasze sztafety mix zdobywając pierwsze miejsca w kategorii 2006 i młodsi oraz 2005 i starsi.

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację zawodów rodziców, instruktorów i trenerów pływania.

Ostatnie stracie Grand Prix odbędzie się w Mogilnie. Do tego czasu Naszych podopiecznych czekają jeszcze bardzo trudne ale zarazem ważne sprawdziany. Przed Nami zawody w Bydgoszczy (rocznik 2009 - 2007), w Gorzowie (rocznik 2006) oraz Mistrzostwa Polski w Olsztynie (rocznik 2005).

Emocji nie zabraknie, gdyż kilku naszych zawodników będzie walczyło o najwyższe miejsca w klasyfikacji punktowej kategorii wiekowych. Na nich czekają ciekawe nagrody.

materiał: Paweł Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 2
Pliki do pobrania
KLASYFIKACJA-GP-BARCIN-18.05.2019r..xlsx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)