Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

16 września 2019

Dzień Sportu w Wałczu. Olaf Jagodziński laureatem turnieju szachowego

fot. Paweł Czecki

fot. Paweł Czecki

W niedzielę, 15 września podczas Międzynarodowego Dnia Sportu w # Wałczu puchar turnieju szachowego trafił w ręce mieszkańca powiatu nakielskiego, Olafa Jagodzińskiego - ucznia I LO w Szubinie.

Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałczu. Impreza zgromadziła wielu zawodników, reprezentujących różne dyscypliny sportowe.

Olaf z klubu LKS Chrobry Gniezno wystąpił w turnieju szachowym i ukończył go z doskonałym wynikiem. Zajął pierwsze miejsce, zdobył puchar zawodów oraz  bon pieniężny. Mieszkaniec Miastowic nie przegrał żadnej z 7 partii, a tylko jedną z nich zakończył remisem.

Sędzią głównym turnieju był Andrzej Ciesiński.

materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)