Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

08 marca 2018

Dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Gości obdarowano brawami

fot. Przedszkole Donald

fot. Przedszkole Donald

We wtorek 6 marca zawitał do Przedszkola Donald objazdowy Teatr Lalek „Pinokio”. #Aktorzy zaprezentowali dobrze znaną i lubianą przez dzieci bajkę pt. „Czerwony Kapturek”.

Przedstawienie wzbogacone było piękną, ręcznie malowaną scenografią i kukiełkami. Dzieci z wielką uwagą obejrzały spektakl.  Najwięcej emocji wzbudziła druga część spotkania. Nasi milusińscy mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Po otrzymaniu bajkowych atrybutów  dzieci odegrały role poszczególnych bohaterów.  Widząc uśmiechnięte, dziecięce buzie można stwierdzić, iż wszystkim podobało się. Goście i mali aktorzy zostali obdarowani gromkimi brawami.

Dzięki przedstawieniu nie tylko zostaliśmy przeniesieni w niezwykły świat bajki, ale przede wszystkim utrwaliliśmy sobie cenne zasady. Każde dziecko będzie pamiętać, że należy słuchać przestróg rodziców i nie należy być ufnym wobec nieznajomych.

Materiał: Małgorzata Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)