Dziś mamy 18 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
08 marca 2018

Dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Gości obdarowano brawami

fot. Przedszkole Donald

fot. Przedszkole Donald

We wtorek 6 marca zawitał do Przedszkola Donald objazdowy Teatr Lalek „Pinokio”. #Aktorzy zaprezentowali dobrze znaną i lubianą przez dzieci bajkę pt. „Czerwony Kapturek”.

Przedstawienie wzbogacone było piękną, ręcznie malowaną scenografią i kukiełkami. Dzieci z wielką uwagą obejrzały spektakl.  Najwięcej emocji wzbudziła druga część spotkania. Nasi milusińscy mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Po otrzymaniu bajkowych atrybutów  dzieci odegrały role poszczególnych bohaterów.  Widząc uśmiechnięte, dziecięce buzie można stwierdzić, iż wszystkim podobało się. Goście i mali aktorzy zostali obdarowani gromkimi brawami.

Dzięki przedstawieniu nie tylko zostaliśmy przeniesieni w niezwykły świat bajki, ale przede wszystkim utrwaliliśmy sobie cenne zasady. Każde dziecko będzie pamiętać, że należy słuchać przestróg rodziców i nie należy być ufnym wobec nieznajomych.

Materiał: Małgorzata Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)