Drugi etap olimpiady. „Żeglugę” reprezentowało kilka uczennic

fot. Michał Swoboda
W dniu 6 grudnia bieżącego roku w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu odbył się #drugi etap XII już edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.
Przypomnijmy, iż Olimpiada Logistyczna od lat jest nie tylko wspaniałą wizytówką naszej szkoły, ale również skutecznym narzędziem popularyzowania logistyki wśród uczniów z całej Polski. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
II Technikum Eksploatacji Portów i Terminali w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią reprezentowały uczennice: Aleksandra Małkowska, Weronika Świtalska, Katarzyna Woźna oraz Aleksandra Zamroczyńska. Zadaniem uczestników tego etapu było rozwiązanie w czasie 75 minut testu wielokrotnego wyboru składającego się z 25 pytań w zakresie wiedzy dotyczącej branży TSL. Mamy nadzieję, że uczennice znajdą się wśród laureatów i finalistów OOL. Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na wyniki.
Materiał: Michał Swoboda
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria





Czytaj również
- III miejsce w rankingu najlepszych szkół. Sukces SP w Witosławiu
- Odebrał zaświadczenie i gratulacje. Najwyższy wynik Franka
- Zakończył się kurs prawa jazdy dla licealistów. 45 uczniów z certyfikatem
- Olimpiada z języka angielskiego. Wysokie wyniki uczniów z Kcyni
- Podsumowano osiągnięcia uczniów. Różnorodne sukcesy
"Zosia z Pnia". Perełka archeologiczna regionu

W miejscowości Pień, na terenie gminy# Dąbrowa Chełmińska w powiecie bydgoskim, historia przeszłości dosłownie wychodzi z ziemi. To właśnie tam, od ponad dwóch dekad, naukowcy z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prowadzą intensywne badania archeologiczne, które odkrywają tajemnice codziennego życia, śmierci, a także wiary i obyczajów dawnych mieszkańców tych ziem.
(czytaj więcej)Trwa wzmożona aktywność kleszczy. Jak się chronić?

Trwa wzmożona aktywności kleszczy. Bądźmy ostrożni# podczas wypoczynku na świeżym powietrzu – szczególnie w lasach, parkach, na działkach i łąkach. W Polsce występuje ok. 19 gatunków tych pajęczaków. Warto wiedzieć, że powszechnie występujący w Polsce kleszcz pospolity jest pasożytem bytującym na ponad stu różnych gatunkach ssaków, gadów i ptaków.
(czytaj więcej)615. rocznica Bitwy pod Grunwaldem. Symbol zwycięstwa i jedności

15 lipca 1410 roku zapisał się na kartach historii# jako dzień jednego z najważniejszych zwycięstw w dziejach Europy Środkowo-Wschodniej. Tego dnia wojska Królestwa Polskiego oraz Wielkiego Księstwa Litewskiego, dowodzone przez króla Władysława Jagiełłę, pokonały potężny Zakon Krzyżacki w wielkiej Bitwie pod Grunwaldem.
(czytaj więcej)Nieprzyjemny czas dla alergików. Co pyli w lipcu?

Lipiec to sezon wypoczynku, wycieczek i pikników. Niestety #może jednocześnie być nieprzyjemnym czasem dla alergików.
(czytaj więcej)