Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2019

Czerwcowy spływ kajakowy. Uczestnikom dopisała słoneczna aura

fot. pow.

fot. pow.

Klub Turystyki "Noteć" z Występu zaprosił 26 uczestników na spływ kajakowy z # Rynarzewa do Nakła n. Not.

Uczestników powitał p. Tadeusz Kunikowski. Trasa była bardzo długa. Już na początku czekała nas niespodzianka w postaci progu wodnego. Tutaj kierujemy serdeczne podziękowania p. Arturowi, który zanurzony po pas w wodzie dzielnie pomagał innym uczestnikom pokonać próg wodny.

Pogoda super dopisała, słoneczne promienie towarzyszyły podczas całego spływu jego uczestnikom. Trasa spływu była bardzo malownicza, jego uczestnicy podziwiali piękno przyrody po obydwu stronach rzeki, przede wszystkim piękno łąk nadnoteckich. Po dotarciu do Chobielina uczestnicy spływu rozpalili ognisko, na którym upiekli pyszne kiełbaski.

Spływ zakończył się na nakielskiej marinie. Spływ był udany dzięki wspaniałej atmosferze panującej wśród uczestników, pięknym pejzażom, cudownej pogodzie, był doskonałą okazją do wyciszenia się i odpoczynku na łonie przyrody.

Zdjęcia 360°, ze spływu znajdują się na stronie facebooku p. Tadeusza Kunikowskiego w folderze „album”. Koszty spływu zostały pokryte ze środków Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią, kajaki wraz z osprzętem zostały nieodpłatnie użyczone przez Klub Turystyki "NOTEĆ" oraz Przystań Powiatu Nakielskiego.

materiał: Tadeusz Kunikowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 21 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)