Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

27 listopada 2023

Był poszukiwany za przestępstwa z przeszłości. Namierzony w weekend

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Nakielscy mundurowi namierzyli #44-latka poszukiwanego za przestępstwa z przeszłości. Zatrzymany trafił do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 16 miesięcy.

Mieszkaniec Solca Kujawskiego miał na swoim koncie przestępstwa, za które sąd skazał go na łączną karę 16 miesięcy pozbawienia wolności. 44-latek jednak sam nie stawił się do zakładu karnego, dlatego poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Te zakończyły się w minioną sobotę (25.11.23), po tym, jak nakielscy ,,patrolowcy” namierzyli poszukiwanego na terenie jednej z miejscowości gminy Nakło. Legitymowanie 44-latka i weryfikacja jego personaliów w policyjnych systemach potwierdziły fakt prowadzonych za nim poszukiwań.

Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności zasądzoną przez bydgoski sąd.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

 

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    :D, w dniu 27-11-2023 16:41:40 napisał:

    Ciężko wykonać przestępstwo w przyszłości jak mniemam.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)