Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2018

Budowa Otwartych Stref Aktywności. Mieszkańcy już mogą korzystać ze sprzętu

fot. Krzysztof Wiese

fot. Krzysztof Wiese

Budowa 3 Otwartych Stref Aktywności: w Drzewianowie, Rościminie oraz Mroczy uzyskało # dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości 100 000,00 zł.

Pieniądze pochodzą ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo-Rekreacyjnej o Charakterze Wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2018. W dniu 6 listopada 2018 miał miejsce odbiór końcowy zadania realizowanego w Drzewianowie i Rościminie. Otwarta strefa aktywności w Mroczy, ze względu na problemy z wyłonieniem wykonawcy, zostanie wykonana w roku 2019.

W ramach inwestycji wykonano elementy siłowni zewnętrznej, takie jak: ławka i prostownik pleców, orbitrek, drabinka i podciąg nóg, wyciąg górny i wyciskanie siedząc, prasa nożna, wioślarz oraz elementy strefy relaksu, takie jak: stół do ping-ponga, stół do gry w szachy i chińczyka, 4 ławki z oparciem, stojak na rowery, śmietnik, tablica informacyjna.
Wykonawcą stref była firma HERKULES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Podgórska 34 C, 32-500. Koszt dostawy i montażu urządzeń strefy zostały wycenione na 57 219,60 zł (Drzewianowo) oraz 55 719,60 zł (Rościmin).

materiał: Adriana Biniakowska 

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    lllll, w dniu 04-12-2018 19:07:44 napisał:

    Gdzie te buroki będą ćwiczyć

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Nadanie modnej linii
Rolery - mezoterapia skóry
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Kanapa
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)