Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2018

Alan po raz kolejny górą. Pokonał nawet wyszkolonych zawodników

fot. P. Czecki

fot. P. Czecki

Alan Jagodziński został zwycięzcą XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Szachowego #im. ks. b-pa Jerzego Dąbrowskiego w Marzeninie.

Turniej rozegrany został w dniach 25-27 czerwca w powiecie wrzesińskim. W zawodach wzięło udział kilkadziesiąt młodych szachistów z Polski i z zagranicy. Klasyfikację przeprowadzono dla trzech grup wiekowych. W grupie rocznika 2005-2007 triumfował Alan Jagodziński z Miastowic, reprezentujący klub LKS Chrobry Gniezno. Mieszkaniec gminy Kcynia zajął pierwsze miejsce, pokonując w klasyfikacji nawet doskonale wyszkolonych zawodników z  Białorusi.

materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)