Dziś mamy 9 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

13 września 2018

„Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”. Kolejne dwa spotkania dla seniorów

17 września 2018 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie wraz z Radą Sołecką w # Królikowie, Stowarzyszeniem „Nasz Zamość”, Stowarzyszeniem Seniorów Gminy Szubin przy współpracy z Fundacją Aktywizacji Seniorów Teraz, Stowarzyszeniem MANKO i Polską Unią Seniorów zapraszają na dwa spotkania „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”.

Mieszkańcy Królikowa i okolic otrzymują zaproszenie do świetlicy wiejskiej na godz. 14.30, natomiast mieszkańcy Zamościa i okolic do świetlicy wiejskiej w Zamościu na godz. 17.00.

Przedstawiciel Fundacji Aktywizacji Seniorów Teraz z Poznania pokaże sposoby zachęcania Seniorów do zakupu towaru, jakie stosowane są podczas pokazów i prelekcji, tzw. sprzedaży bezpośredniej. Zaprezentowane zostaną nieuczciwe procedury, triki i manipulacje sprzedawców. Za pomocą filmów instruktażowych będzie można zrozumieć mechanizmy nieuczciwych zachowań i nauczyć się obrony przed takimi praktykami.

Spotkania szkoleniowe z cyklu „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” zrealizowane zostaną ze środków FIO dla osób powyżej 60 roku życia.

Po szkoleniu będzie istniała możliwość rozmowy z przedstawicielami Stowarzyszenia Seniorów Gminy Szubin, Rady Seniorów Gminy Szubin, pracownikami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie, w tym m.in. skonsultowania planów Gminnego Programu Miasto i Gmina Szubin Przyjazne Seniorom.

Zapraszamy.

materiał: MGOPS Szubin

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 8 (8)

    Martin, w dniu 13-09-2018 14:06:13 napisał:

    A tym czasem w Ośrodku Sportu i Rekreacji , (TKKF) w Szubinie takie prezentacje oszustów odbywają się kilka razy w roku na małej sali. Jak nie cudowne koce to super garnki lub masażery które leczą wszystko tylko nie głupotę.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Budowa magazynów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)