Dziś mamy 27 maja 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 września 2018

„Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”. Kolejne dwa spotkania dla seniorów

17 września 2018 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie wraz z Radą Sołecką w # Królikowie, Stowarzyszeniem „Nasz Zamość”, Stowarzyszeniem Seniorów Gminy Szubin przy współpracy z Fundacją Aktywizacji Seniorów Teraz, Stowarzyszeniem MANKO i Polską Unią Seniorów zapraszają na dwa spotkania „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”.

Mieszkańcy Królikowa i okolic otrzymują zaproszenie do świetlicy wiejskiej na godz. 14.30, natomiast mieszkańcy Zamościa i okolic do świetlicy wiejskiej w Zamościu na godz. 17.00.

Przedstawiciel Fundacji Aktywizacji Seniorów Teraz z Poznania pokaże sposoby zachęcania Seniorów do zakupu towaru, jakie stosowane są podczas pokazów i prelekcji, tzw. sprzedaży bezpośredniej. Zaprezentowane zostaną nieuczciwe procedury, triki i manipulacje sprzedawców. Za pomocą filmów instruktażowych będzie można zrozumieć mechanizmy nieuczciwych zachowań i nauczyć się obrony przed takimi praktykami.

Spotkania szkoleniowe z cyklu „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” zrealizowane zostaną ze środków FIO dla osób powyżej 60 roku życia.

Po szkoleniu będzie istniała możliwość rozmowy z przedstawicielami Stowarzyszenia Seniorów Gminy Szubin, Rady Seniorów Gminy Szubin, pracownikami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie, w tym m.in. skonsultowania planów Gminnego Programu Miasto i Gmina Szubin Przyjazne Seniorom.

Zapraszamy.

materiał: MGOPS Szubin

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 8 (8)

    Martin, w dniu 13-09-2018 14:06:13 napisał:

    A tym czasem w Ośrodku Sportu i Rekreacji , (TKKF) w Szubinie takie prezentacje oszustów odbywają się kilka razy w roku na małej sali. Jak nie cudowne koce to super garnki lub masażery które leczą wszystko tylko nie głupotę.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa hal
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)