Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

13 września 2018

„Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”. Kolejne dwa spotkania dla seniorów

17 września 2018 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie wraz z Radą Sołecką w # Królikowie, Stowarzyszeniem „Nasz Zamość”, Stowarzyszeniem Seniorów Gminy Szubin przy współpracy z Fundacją Aktywizacji Seniorów Teraz, Stowarzyszeniem MANKO i Polską Unią Seniorów zapraszają na dwa spotkania „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”.

Mieszkańcy Królikowa i okolic otrzymują zaproszenie do świetlicy wiejskiej na godz. 14.30, natomiast mieszkańcy Zamościa i okolic do świetlicy wiejskiej w Zamościu na godz. 17.00.

Przedstawiciel Fundacji Aktywizacji Seniorów Teraz z Poznania pokaże sposoby zachęcania Seniorów do zakupu towaru, jakie stosowane są podczas pokazów i prelekcji, tzw. sprzedaży bezpośredniej. Zaprezentowane zostaną nieuczciwe procedury, triki i manipulacje sprzedawców. Za pomocą filmów instruktażowych będzie można zrozumieć mechanizmy nieuczciwych zachowań i nauczyć się obrony przed takimi praktykami.

Spotkania szkoleniowe z cyklu „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” zrealizowane zostaną ze środków FIO dla osób powyżej 60 roku życia.

Po szkoleniu będzie istniała możliwość rozmowy z przedstawicielami Stowarzyszenia Seniorów Gminy Szubin, Rady Seniorów Gminy Szubin, pracownikami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie, w tym m.in. skonsultowania planów Gminnego Programu Miasto i Gmina Szubin Przyjazne Seniorom.

Zapraszamy.

materiał: MGOPS Szubin

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 8 (8)

    Martin, w dniu 13-09-2018 14:06:13 napisał:

    A tym czasem w Ośrodku Sportu i Rekreacji , (TKKF) w Szubinie takie prezentacje oszustów odbywają się kilka razy w roku na małej sali. Jak nie cudowne koce to super garnki lub masażery które leczą wszystko tylko nie głupotę.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)