Dziś mamy 9 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

13 września 2018

„Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”. Kolejne dwa spotkania dla seniorów

17 września 2018 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie wraz z Radą Sołecką w # Królikowie, Stowarzyszeniem „Nasz Zamość”, Stowarzyszeniem Seniorów Gminy Szubin przy współpracy z Fundacją Aktywizacji Seniorów Teraz, Stowarzyszeniem MANKO i Polską Unią Seniorów zapraszają na dwa spotkania „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”.

Mieszkańcy Królikowa i okolic otrzymują zaproszenie do świetlicy wiejskiej na godz. 14.30, natomiast mieszkańcy Zamościa i okolic do świetlicy wiejskiej w Zamościu na godz. 17.00.

Przedstawiciel Fundacji Aktywizacji Seniorów Teraz z Poznania pokaże sposoby zachęcania Seniorów do zakupu towaru, jakie stosowane są podczas pokazów i prelekcji, tzw. sprzedaży bezpośredniej. Zaprezentowane zostaną nieuczciwe procedury, triki i manipulacje sprzedawców. Za pomocą filmów instruktażowych będzie można zrozumieć mechanizmy nieuczciwych zachowań i nauczyć się obrony przed takimi praktykami.

Spotkania szkoleniowe z cyklu „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” zrealizowane zostaną ze środków FIO dla osób powyżej 60 roku życia.

Po szkoleniu będzie istniała możliwość rozmowy z przedstawicielami Stowarzyszenia Seniorów Gminy Szubin, Rady Seniorów Gminy Szubin, pracownikami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie, w tym m.in. skonsultowania planów Gminnego Programu Miasto i Gmina Szubin Przyjazne Seniorom.

Zapraszamy.

materiał: MGOPS Szubin

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 8 (8)

    Martin, w dniu 13-09-2018 14:06:13 napisał:

    A tym czasem w Ośrodku Sportu i Rekreacji , (TKKF) w Szubinie takie prezentacje oszustów odbywają się kilka razy w roku na małej sali. Jak nie cudowne koce to super garnki lub masażery które leczą wszystko tylko nie głupotę.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)