Dziś mamy 19 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 września 2019

Zwycięstwo Trampkarzy. Maciej Janicki strzelił dwie bramki

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Za Trampkarzami 4 kolejka rozgrywek. Tym razem drużyna SF Junior Nakło zmierzyła się z drużyną Goplania Inowrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem dla SF Junior (2:1).

Kolejny dreszczowiec zapewniła nam nasza drużyna. Mecz w dużej jego części odbywał się na połowie naszego przeciwnika. W pierwszej połowie bijemy głowa w mur, a przeciwnik wykorzystuje jedyną sytuację jaką miał. Na przerwę schodzimy, więc w średnich nastrojach. Po przerwie znowu dochodzimy do wielu sytuacji i w końcu udaje nam się wykorzystać stu procentowe okazje.Pierwsza bramka to piękny strzał lewą nogą zza pola karnego wprowadzonego po przerwie Macieja Janickiego. Ten sam zawodnik ustalił wynika spotkania stając się tym samym jednym z bohaterów widowiska.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za walkę do końca!

materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)