Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2020

Zmarł Jan Adamski. Były Przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni

fot. arch.

fot. arch.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że zmarł śp. Jan Adamski, człowiek zasłużony #dla gminy Kcynia, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni w latach 1994-1998, radny I i II kadencji.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w czwartek, 2 lipca o godz. 11.00 w kościele pw. WNMP w Kcyni.

Rodzinie zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają: Burmistrz Kcyni Marek Szaruga wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Kcyni, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni Jan Kurant wraz z radnymi Rady Miejskiej w Kcyni.

Materiał: Anna Duda-Nowicka - UM Kcynia

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)