Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

18 października 2019

Zaginęła suczka. Właścicielka prosi o pomoc

fot. pow.

fot. pow.

17 października około południa w lasach w Gromadnie (kujawsko-pomorskie) zaginęła suczka. Wystraszyła się# wystrzału i pobiegła w głąb lasu. Fanta jest łagodny, średniej wielkości psem (12 kg), ale bardzo nieufnym ze względu na swoje wcześniejsze doświadczenia. Boi się wystrzałów, głośnych dźwięków i dużych psów. Ma na sobie charakterystyczną żółtą, neonową obrożę. Właścicielka suczki prosi o kontakt pod nr tel. 604-247-478

Materiał powierzony

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Myśliwy , w dniu 18-10-2019 15:37:46 napisał:

  Do lasu psów się nie wprowadza

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (9)

  Przechodzen, w dniu 18-10-2019 17:30:15 napisał:

  Gdyby pies chodził na smyczy nie byłoby problemu, a nie biega po całej wsi i ludzi straszy, bo często tamtędy jeżdżę i widzę jak owy pies biega luzem,a dzieci wkoło jest mnóstwo i strach je wypuścić z domu. Tymbardziej gratuluję zabrania go do lasu również bez smyczy.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Moja rada!, w dniu 20-10-2019 10:51:58 napisał:

  Jak czytam te komentarze, to życzę,żeby ten pies trafił wreszcie do jakiegoś nowego rozsądnego właściciela!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przewóz krajowy
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Naczepa platforma
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Drobne naprawy
Siłownia
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)