Dziś mamy 24 stycznia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

19 lipca 2019

Zabawa w rytmie muzyki. Seniorzy miło spędzili wieczór

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

W dniu 18 lipca seniorzy bawili się na zabawie tanecznej, która odbyła się w # miejscowości Mieleszyn.

W imprezie brało udział łącznie 85 osób z różnych Klubów Seniora m.in. z Rogowa, Janowca, Mieściska, Szubina oraz Łekna.

Całe przedsięwzięcie przygotowane zostało przez KS „Maki” z Mieleszyna. Zabawa trwała od godziny 16 do 22. W trakcie seniorzy dużo tańczyli przy muzyce przygotowanej przez DJ. Uczestnicy zachwalali pyszne jedzenie oraz świetną atmosferę.

Na zakończenie tradycyjnie uczestnicy zebrali się wspólnie, by razem przy kieliszku szampana podziwiać pokaz fajerwerków.

materiał: J. Dulka 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)