Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 maja 2019

Z dedykacją dla wszystkich Mam. Koncert zespołu ARETE

fot.TD

fot.TD

W minioną sobotę w murach Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni# odbył się wyjątkowy koncert zespołu ARETE. Koncert dedykowany był wszystkim Mamom z okazji Ich Święta, które przypada 26 maja. Jerzy Struk w pięknymi słowami podziękował wszystkim mamom, za ich miłość i trud wychowania swoich pociech.

Miłe słowa i życzenia wszystkim mamom skierował Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga. Wśród uczestników koncertu byli również Przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni Pan Jan Kurant oraz ojciec artysty Bogdan Struk.

Wśród wykonywanych utworów  nie zabrakło oczywiście "Póki żyjemy zróbmy coś", do którego to utworu teledysk nakręcono w Kcyni.

Koncert zorganizowany został przy współpracy i zaangażowaniu Pani Anny Oratowskiej, za co organizator serdecznie dziękuj.

materiał: Ilona Kurdelska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)