Dziś mamy 20 sierpnia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

20 maja 2019

Z dedykacją dla wszystkich Mam. Koncert zespołu ARETE

fot.TD

fot.TD

W minioną sobotę w murach Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni# odbył się wyjątkowy koncert zespołu ARETE. Koncert dedykowany był wszystkim Mamom z okazji Ich Święta, które przypada 26 maja. Jerzy Struk w pięknymi słowami podziękował wszystkim mamom, za ich miłość i trud wychowania swoich pociech.

Miłe słowa i życzenia wszystkim mamom skierował Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga. Wśród uczestników koncertu byli również Przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni Pan Jan Kurant oraz ojciec artysty Bogdan Struk.

Wśród wykonywanych utworów  nie zabrakło oczywiście "Póki żyjemy zróbmy coś", do którego to utworu teledysk nakręcono w Kcyni.

Koncert zorganizowany został przy współpracy i zaangażowaniu Pani Anny Oratowskiej, za co organizator serdecznie dziękuj.

materiał: Ilona Kurdelska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)