Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

24 maja 2019

XV posiedzenie Rady Seniorów. Omówiono bieżące sprawy

fot. pow.

fot. pow.

23 maja 2019 r. (czwartek) o godz. 11:00 w Urzędzie Miejskim w # Szubinie przy ul. Kcyńskiej 12, w sali nr 31 odbyło się XV posiedzenie Rady Seniorów Gminy Szubin.

W posiedzeniu uczestniczyła p. Wioletta Borys – Stachowiak- Zastępca Burmistrza Szubina, p. Renata Michalak – Dyrektor MGOPS w Szubinie oraz p. Alina Zdanowska – Dyrektor SzDK w Szubinie wraz z pracownikiem.

Podczas posiedzenia omówiono organizację III Gminnych Dni Seniora. Wszyscy zaproszeni goście wypowiadali się w sprawie formy włączenia się w organizację i przebieg „Senioriady”.

Radni Seniorzy zadawali także pytania Zastępcy Burmistrza Szubina w sprawach dotyczących środowiska senioralnego. Po wyczerpaniu porządku posiedzenia przewodniczący Rady Seniorów podziękował wszystkim za przybycie i aktywny udział.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 0 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (10)

  Anna, w dniu 25-05-2019 10:35:19 napisał:

  A czy " pracownik "SDK to ma jakieś nazwisko czy występuje anonimowo aby nie przyćmić majestatu Pani dyrektor?

  odpowiedz

  • 0 (4)

  renia, w dniu 25-05-2019 22:56:34 napisał:

  Obserwujac pracownikow DK to tam pierwsze skrzypce gra pracownik a nie....

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Ślązaczka, w dniu 27-05-2019 12:19:49 napisał:

  Fajnie że takie spotkania są organizowane w Waszej gminie. Zawsze ważna jest taka inicjatywa. Każda inicjatywa którą łączy ludzi. Ale widzę że niektórych dupa boli jak już nie ma się o co przyczepić to o brak nazwiska pracownika który prawdopodobnie nie grał na spotkaniu pierwszych skrzypiec tylko będzie realizował ustalenia ze spotkania. Ludze po co ten jad?.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Produkty instax
od 37,90PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Przewóz krajowy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)