Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

24 maja 2019

XV posiedzenie Rady Seniorów. Omówiono bieżące sprawy

fot. pow.

fot. pow.

23 maja 2019 r. (czwartek) o godz. 11:00 w Urzędzie Miejskim w # Szubinie przy ul. Kcyńskiej 12, w sali nr 31 odbyło się XV posiedzenie Rady Seniorów Gminy Szubin.

W posiedzeniu uczestniczyła p. Wioletta Borys – Stachowiak- Zastępca Burmistrza Szubina, p. Renata Michalak – Dyrektor MGOPS w Szubinie oraz p. Alina Zdanowska – Dyrektor SzDK w Szubinie wraz z pracownikiem.

Podczas posiedzenia omówiono organizację III Gminnych Dni Seniora. Wszyscy zaproszeni goście wypowiadali się w sprawie formy włączenia się w organizację i przebieg „Senioriady”.

Radni Seniorzy zadawali także pytania Zastępcy Burmistrza Szubina w sprawach dotyczących środowiska senioralnego. Po wyczerpaniu porządku posiedzenia przewodniczący Rady Seniorów podziękował wszystkim za przybycie i aktywny udział.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 0 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (10)

  Anna, w dniu 25-05-2019 10:35:19 napisał:

  A czy " pracownik "SDK to ma jakieś nazwisko czy występuje anonimowo aby nie przyćmić majestatu Pani dyrektor?

  odpowiedz

  • 0 (4)

  renia, w dniu 25-05-2019 22:56:34 napisał:

  Obserwujac pracownikow DK to tam pierwsze skrzypce gra pracownik a nie....

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Ślązaczka, w dniu 27-05-2019 12:19:49 napisał:

  Fajnie że takie spotkania są organizowane w Waszej gminie. Zawsze ważna jest taka inicjatywa. Każda inicjatywa którą łączy ludzi. Ale widzę że niektórych dupa boli jak już nie ma się o co przyczepić to o brak nazwiska pracownika który prawdopodobnie nie grał na spotkaniu pierwszych skrzypiec tylko będzie realizował ustalenia ze spotkania. Ludze po co ten jad?.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Sprawdzanie świateł
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Remonty mieszkań
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)