Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

20 października 2019

XVII posiedzenie Rady Seniorów. Podsumowano "Senioradę"

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

16 października 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Szubinie odbyło się XVII posiedzenie Rady Seniorów Gminy Szubin.

W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Szubina – pan Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza Szubina – pani Wioletta Borys – Stachowiak oraz Sekretarz Gminy Szubin – pani Renata Kabulla.

Tematem przewodnim posiedzenia było podsumowanie III Gminnych Dni Seniora oraz podjęcie decyzji o organizacji „Senioriady” w roku następnym. Podczas spotkania omawiane były także sprawy dotyczące życia senioralnego.

Po zakończeniu posiedzenia Przewodniczący Rady Seniorów podziękował za przybycie i aktywny udział w obradach rady.

Materiał: UM w Szubinie

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drobne naprawy
Meble kuchenne
Sprzedaż opon
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Przewóz krajowy
Elewacje
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)