Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

20 października 2019

XVII posiedzenie Rady Seniorów. Podsumowano "Senioradę"

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

16 października 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Szubinie odbyło się XVII posiedzenie Rady Seniorów Gminy Szubin.

W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Szubina – pan Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza Szubina – pani Wioletta Borys – Stachowiak oraz Sekretarz Gminy Szubin – pani Renata Kabulla.

Tematem przewodnim posiedzenia było podsumowanie III Gminnych Dni Seniora oraz podjęcie decyzji o organizacji „Senioriady” w roku następnym. Podczas spotkania omawiane były także sprawy dotyczące życia senioralnego.

Po zakończeniu posiedzenia Przewodniczący Rady Seniorów podziękował za przybycie i aktywny udział w obradach rady.

Materiał: UM w Szubinie

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Oczyszczanie twarzy
Botox i wypełniacze
Pokój dzienny/ jadalnia
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Budowa stanu surowego
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Czytniki kodów kreskowych
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

„To służba na rzecz społeczeństwa”. Komendant o swojej pracy

Mł. insp. Krzysztof Zawołański w policyjne szeregi wstąpił w marcu 1991 roku. W marcu bieżącego roku minęło mu 28 lat służby w policji. Od lutego kieruje Komendą Powiatową Policji w Nakle.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)