Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

05 października 2019

W trosce o nasza planetę. Akcja uczniów z okazji "Sprzątania świata"

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 2 października 2019r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców # Wielkopolskich w Rynarzewie w ramach akcji „Sprzątanie świata” odbyła się impreza pt. „Tobie ziemio”.

Tego dnia uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawczyniami i Dyrekcją Szkoły, Panią Agnieszką Tulińską i Panią Agnieszką Kamyszek, przenieśli się do „studia telewizyjnego”, gdzie uczestniczyli w programie pt. „Sprawa dla ekologa”.

Poprowadziła go dziennikarka, w której rolę wcieliła się uczennica klasy 2a - Blanka Jeran, a jej gośćmi byli: burmistrz - pan Jakub Czysty - Michał Sobczak (uczeń klasy 3a), minister środowiska pani Lucyna Zielona - Anna Skuza (uczennica klasy 3a) i prezes Klubu Przyjaciół Środowiska - pan Karol Ratowalski - Mateusz Kazanowski (uczeń klasy 2a).

W studiu na zgromadzonych czekało wiele atrakcji, m.in.: krzyżówka, quiz oraz wiersze i piosenki związane z tematem. Punktem kulminacyjnym imprezy był „Pokaz Mody Ekologicznej” dzieci z klas 1-3. Uroczystość przygotowały i przeprowadziły panie: Renata Winter i Wiesława Rausch - wychowawczynie klasy 2a i 3a.

Na zakończenie głos zabrała Dyrektor Szkoły, która podziękowała dzieciom i wychowawcom za przygotowanie oraz aktywny udział w uroczystości.

materiał: pow. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Gimnastyka korekcyjna
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Meble kuchenne
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Skup i sprzedaż części
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)