Dziś mamy 7 czerwca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Uczniowie z klasy 3 pasjonatami dwóch kółek. Odbyła się lekcja w plenerze

fot. Dorota Krzemińska

fot. Dorota Krzemińska

Nie ma nic lepszego niż połączenie nauki angielskiego z ruchem na # świeżym powietrzu.

W sobotnie południe przekonali się o tym uczniowie z klasy 3 w Szkole Podstawowej w Dębowie, którzy wybrali się na wycieczkę rowerową, zorganizowaną przez nauczycielkę j. angielskiego Panią Jolantę Krzemińską.

Celem wycieczki było dotarcie do Sadkowskiego młyna. Podczas przystanków dzieci wykonywały zadania językowe, rozpoznawały elementy środowiska przyrodniczego i antropogenicznego oraz używały nazw geograficznych w języku angielskim.

Dzięki sprzyjającej pogodzie wspólnie spędzony czas był frajdą dla wszystkich uczestników.

materiał: Dorota Krzemińska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)