Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

09 lutego 2019

Tydzień kolorów w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie

fot.pow

fot.pow

W dniach 04.02.2018- 08.02.2019 w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im.# Wandy Chotomskiej została zrealizowana akcja „Tydzień Kolorów”.

Podczas różnych zabaw przedszkolaki rozwijały ciekawość poznawczą, miały okazję brać udział we wspólnych zabawach przy muzyce i śpiewie, które wprowadziły atmosferę radości i beztroski. Pierwszy dzień - czerwony  był to dzień pod nazwą „ Spotkanie z instrumentami muzycznymi”. Jako gość specjalny przyszła pani Sara Pawlicka z dziećmi z Zespołu Szkół Specjalnych i zaprezentowała naszym dzieciom swój instrument- saksofon. Był to także „Dzień talentów” . Z każdej grupy dzieci miały możliwość zaprezentować swoje umiejętności. Wtorek-  dzień zielony - przedszkolaków odwiedził Klaun, który przeprowadził z dziećmi zabawy ruchowe i muzyczne.  Środa- dzień kolorowy-Tego dnia w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Wszystkie Przedszkolaki przyszły przebrane za swoje ulubione postacie z bajek i filmów dla dzieci.  Zabawa karnawałowa odbyła się w dwóch grupach wiekowych. Czwartek- dzień żółty- był to dzień eksperymentów.  Przedszkolaki podzielone na młodszych i starszych uczestniczyły w eksperymentach prowadzonych przez panią Aleksandrę Jahnke i Natalię Maciejewską. Wszystkie te doświadczenia nawiązywały do  zabawy z kolorami. Ostatni dzień piątek- dzień niebieski- dzieci podzielone na dwie grupy: starsi i młodsi spotkały się z policjantami z Powiatowej Komendy  Policji z Nakła nad Notecią ( wydział do spraw nieletnich, który zajmuje się edukacją przedszkolną w zakresie bezpieczeństwa), którzy przyjechali także z psem przewodnikiem. Tematem spotkania było uświadomienie płynącego zagrożenia z kontaktów z osobami nieznajomymi. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich gości, którzy uraczyli nas swoją obecnością i przekazali tym samym dzieciom ciekawe informacje.

 materiał: PS3 Szubin

                                                                                                                                                        

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Zabiegi odmładzające
Lipoliza injekcyjna
Sprawdzanie geometrii kół
Elewacje
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)