Dziś mamy 15 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 lutego 2019

Tydzień kolorów w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie

fot.pow

fot.pow

W dniach 04.02.2018- 08.02.2019 w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im.# Wandy Chotomskiej została zrealizowana akcja „Tydzień Kolorów”.

Podczas różnych zabaw przedszkolaki rozwijały ciekawość poznawczą, miały okazję brać udział we wspólnych zabawach przy muzyce i śpiewie, które wprowadziły atmosferę radości i beztroski. Pierwszy dzień - czerwony  był to dzień pod nazwą „ Spotkanie z instrumentami muzycznymi”. Jako gość specjalny przyszła pani Sara Pawlicka z dziećmi z Zespołu Szkół Specjalnych i zaprezentowała naszym dzieciom swój instrument- saksofon. Był to także „Dzień talentów” . Z każdej grupy dzieci miały możliwość zaprezentować swoje umiejętności. Wtorek-  dzień zielony - przedszkolaków odwiedził Klaun, który przeprowadził z dziećmi zabawy ruchowe i muzyczne.  Środa- dzień kolorowy-Tego dnia w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Wszystkie Przedszkolaki przyszły przebrane za swoje ulubione postacie z bajek i filmów dla dzieci.  Zabawa karnawałowa odbyła się w dwóch grupach wiekowych. Czwartek- dzień żółty- był to dzień eksperymentów.  Przedszkolaki podzielone na młodszych i starszych uczestniczyły w eksperymentach prowadzonych przez panią Aleksandrę Jahnke i Natalię Maciejewską. Wszystkie te doświadczenia nawiązywały do  zabawy z kolorami. Ostatni dzień piątek- dzień niebieski- dzieci podzielone na dwie grupy: starsi i młodsi spotkały się z policjantami z Powiatowej Komendy  Policji z Nakła nad Notecią ( wydział do spraw nieletnich, który zajmuje się edukacją przedszkolną w zakresie bezpieczeństwa), którzy przyjechali także z psem przewodnikiem. Tematem spotkania było uświadomienie płynącego zagrożenia z kontaktów z osobami nieznajomymi. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich gości, którzy uraczyli nas swoją obecnością i przekazali tym samym dzieciom ciekawe informacje.

 materiał: PS3 Szubin

                                                                                                                                                        

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Żel UV 5ml
7,50PLN
Lakiernictwo
Sprawdzanie geometrii kół
Nadanie modnej linii
Oczyszczanie twarzy
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)