Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 marca 2019

Taniec, śpiew i dobra zabawa. Dzieci na koncercie Majki Jeżowskiej

fot. A. Mróz

fot. A. Mróz

Taniec, śpiew i dobra zabawa - tak można opisać koncert Majki Jeżowskiej, na który wybrały się # przedszkolaki z nakielskiego „Słoneczka” 7 marca do Nakielskiego Ośrodka Kultury.

Dzieci miały okazję posłuchać na żywo największych przebojów artystki: "A ja wolę moją mamę'', "Wszystkie dzieci nasze są'', "Najpiękniejsza w klasie'' oraz wiele, wiele innych. Muzyczna przygoda przeplatana była konkursami w trakcie których można było wygrać plakaty, zdjęcia i płyty wokalistki. Tuż po koncercie artystka podpisywała zdjęcia, okładki płyt i rozdawała dziesiątki autografów.

materiał: A. Mróz Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)