Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2018

Sześciolatki pożegnały się z przedszkolem. Nie zabrakło występów

fot: Renata Szymańska

fot: Renata Szymańska

19 czerwca w Przedszkolu w Ślesinie odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci #odchodzących do szkoły. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków.

Rodzice mieli okazję zobaczyć swoje dzieci już ostatni raz w przedszkolu, recytujące wiersze oraz śpiewające piosenki. Specjalnie na tę okazję dzieci wraz z panią Jolantą Duchalską  przygotowały przedstawienie pt. "Morskie podróże". Dzieci dały wspaniały popis swoich umiejętności tanecznych prezentując sambę, taniec afrykański oraz japoński. Rodzice byli pod wielkim wrażeniem występów swoich pociech. Nie kryli łez wzruszenia. Były również życzenia i podziękowania ze strony dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pani Ewy Miłosiernej. 

Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, książki słodycze i zdjęcia. Pani dyrektor podziękowała rodzicom za owocną współpracę, a sześciolatkom życzyła samych sukcesów w szkole, uśmiechu na każdy dzień, nowych przyjaźni oraz udanych wakacji. Największą atrakcją dla dzieci był tort upieczony specjalnie na tę okazję. 

materiał: Renata Szymańska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)