Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

Święto Pluszowego Misia w Donaldzie. Dzieci przyniosły ulubione pluszaki

fot. I. Nowak

fot. I. Nowak

25 listopada przedszkolaki z Donalda obchodziły Święto Pluszowego Misia, które na # stałe wpisało się w kalendarz świąt naszego przedszkola.

Z tej okazji dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, które towarzyszyły im podczas wspólnych zabaw w przedszkolu.

To wyjątkowe święto stało się okazją do kształtowania poczucia konieczności poszanowania zabawek oraz do rozwijania zainteresowań czytelniczych. Dzieci bowiem, poznały losy bohaterów bajek dla dzieci tj.: Kubuś Puchatek, Miś Uszatek itp.  Ponadto, przedszkolaki poznały wygląd i tryb życia niedźwiedzi, pamiętając o potrzebie ochrony tych zwierząt.

Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia, dzieci wykonały prace plastyczne, których bohaterem przewodnim był miś, otrzymały dyplomy oraz słodkie niespodzianki.

materiał: I. Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)