Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2019

Święto Pluszowego Misia w Donaldzie. Dzieci przyniosły ulubione pluszaki

fot. I. Nowak

fot. I. Nowak

25 listopada przedszkolaki z Donalda obchodziły Święto Pluszowego Misia, które na # stałe wpisało się w kalendarz świąt naszego przedszkola.

Z tej okazji dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, które towarzyszyły im podczas wspólnych zabaw w przedszkolu.

To wyjątkowe święto stało się okazją do kształtowania poczucia konieczności poszanowania zabawek oraz do rozwijania zainteresowań czytelniczych. Dzieci bowiem, poznały losy bohaterów bajek dla dzieci tj.: Kubuś Puchatek, Miś Uszatek itp.  Ponadto, przedszkolaki poznały wygląd i tryb życia niedźwiedzi, pamiętając o potrzebie ochrony tych zwierząt.

Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia, dzieci wykonały prace plastyczne, których bohaterem przewodnim był miś, otrzymały dyplomy oraz słodkie niespodzianki.

materiał: I. Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)