Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 lutego 2019

Świetne zawody w wykonaniu siatkarzy. Wywalczyli awans do finału

fot. Maciej Janka

fot. Maciej Janka

W dniu 4.02.2019 r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy odbył się ćwierćfinał Mistrzostw # województwa w piłce siatkowej chłopców.

W turnieju uczestniczyli Mistrzowie Powiatów; nakielskiego, świeckiego, tucholskiego i bydgoskiego. Awans do półfinału wywalczył tylko zwycięzca zawodów.

W pierwszym meczu Krzywousty pokonał LO Świecie 2:0 i dzięki temu awansował do finału,w którym czekał Elektronik Bydgoszcz.
Po bardzo zaciętym spotkaniu i zwycięstwie 2:0 (25:22, 25:23) awans stał się faktem !

Wyniki końcowe:
1. I LO Nakło nad Notecią im.B.Krzywoustego
2. Technikum Elektroniczne Bydgoszcz
3. LO Świecie
4. ZSL Tuchola

"Świetne zawody, mieliśmy swoje problemy, ale charakter drużyny kształtuje się w ciężkich i trudnych meczach. To nasz trzeci turniej wygrany w tym sezonie, bez straty seta. Jeszcze raz dziękuję chłopakom za wysiłek i zdrowie zostawione na parkiecie. Jestem dumny z mojej drużyny i jednocześnie mam przekonanie, że to nie koniec naszych sukcesów" mówi trener drużyny Maciej Janka.

Gratulacje dla drużyny grającej w składzie:
Filip Jarczyński, Antoni Kwasigroch, Mikołaj Gardyza, Piotr Szarszewski, Jakub Ziółkowski, Filip Kuczkowski, Wojciech Bebło, Szymon Wintrowicz, Łukasz Granowski, Wydrzyński Kacper, Żurek Adrian i Łukasz Jurek.

Trzymamy kciuki za awans do finału.

materiał: Maciej Janka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)