Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 lutego 2019

Studniówka uczniów z ZSP w Samostrzelu. To było niezapomniane przeżycie

fot. pow

fot. pow

W sobotę, 2 lutego 2019 roku odbyła się studniówka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. # Wincentego Witosa w Samostrzelu.

Oficjalna część balu rozpoczęła się o godzinie 19:00 tradycyjnym polonezem. Po przepięknym, dostojnym tańcu reprezentanci klasy, Dominika Niemczewska i Marcin Jurgoński powitali przybyłych gości. Uczniowie podziękowali dyrekcji, nauczycielom, wychowawczyniom, rodzicom, oraz obsłudze. Następnie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Ciechanowska, która uświadomiła obecnym, że Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy - cytując słowa piosenki Marka Grechuty. O godzinie 23:30 nastąpiła kolejna bardzo ważna chwila. Wychowawczyni, pani Magdalena Wyczańska-Jabłkowska przypięła wszystkim maturzystom koniczynki, które mają przynieść szczęście nie tylko podczas egzaminów. O profesjonalną oprawę wizualno-muzyczną zadbał DJ Dombek. Z całą pewnością ten wieczór utkwi na długo w pamięci wszystkich uczestników. 

materiał: M. Wyczańska – Jabłkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)