Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

26 lutego 2018

Spotkanie z dietetykiem. Dzieci z zainteresowaniem słuchały wykładu

fot. J. Rajek

fot. J. Rajek

Podczas aktywnych ferii w przedszkolu „Słoneczko” w Nakle najmłodsza grupa #przedszkolaków – Tęczowe chmurki – miała okazję do spotkania z dietetykiem, p. Maciejem Łobodą.

Przedstawił on przedszkolakom jak ważna jest zdrowa dieta w życiu każdego dziecka i tłumaczył dzieciom, dlaczego powinni ograniczyć spożycie słodyczy. Dzieci z zainteresowaniem słuchały wykładu, zadając pytania i podając przykłady ze swojego życia. Ważne jest, aby dzieci już od najmłodszych lat uświadamiać i „zarazić” zdrowym odżywianiem oraz chęcią do uprawiania różnego rodzaju sportów, bo będzie to rzutowało na całe ich życie. 

materiał: J. Rajek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)