Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

18 kwietnia 2019

Przebudowa drogi gminnej. Zakończono kolejny etap prac

fot. Gmina Mrocza

fot. Gmina Mrocza

Zakończono kolejny etap prac polegających na wykonaniu nowej nawierzchni# drogowej w miejscowości Izabela. Do zakończenia całej inwestycji pozostał odcinek o długości ok. 100 mb. Długość całkowita trasy objętej projektem to 273,6 mb.

Projekt został opracowany w roku 2018 za kwotę 4 500,00 zł pochodzącą z Funduszu Sołeckiego sołectwa Izabela.

Projekt branży drogowej poza wykonaniem nowej nawierzchni przewidywał również: roboty rozbiórkowe nawierzchni drogowej, roboty przygotowawcze – regulacje wysokościowe pokryw urządzeń infrastruktury podziemnej, zabezpieczenie urządzeń infrastruktury podziemnej.

Całkowita powierzchnia utwardzona jezdni wynosi 1495 m2, wjazdów i zatok – 226 m2.

W bieżącym roku prace budowlane pochłonęły kwotę 65 000,00 zł (z czego 15 000,00 zł pochodziło z FS), w roku 2018 była to kwota w wysokości 59 000,00 zł (z czego 9 000,00 zł pochodziło z FS). Zadanie wykonywał Zakład Gospodarki Komunalnej w Mroczy sp. z o.o.

materiał:  Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)