Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Powiat przekaże prowadzenie szkół w ręce Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Starostwo Powiatowe w Nakle zamierza przekazać Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju #Wsi prowadzenie szkół kształcących w zawodach rolniczych wchodzących w skład ZSP w Samostrzelu. Podjęto w tej sprawie uchwałę.

Zgodnie z przepisami, możliwe jest przekazanie właściwemu ministrowi przez jednostkę samorządu terytorialnego prowadzenia szkół rolniczych o znaczeniu regionalnym lub ponadregionalnym. Do te pory organem prowadzącym szkół wchodzących w skład ZSP w Samostrzelu było Starostwo Powiatowe, teraz jednak to się zmieni. Starostwo zamierza przekazać szkoły w ręce Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z majątkiem nieruchomym, ruchomym i gruntami rolnymi.

Szczegółowe warunki przekazania, sposób oraz termin określi porozumienie zawarte między Powiatem Nakielskim a Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Rodzic, w dniu 14-03-2019 19:55:03 napisał:

    Co to oznacza dla szkoły? Lepsze czy gorsze czasy? Rodzice dzieci, które chcą tam posłać powinny coś się dowiedzieć

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Remonty mieszkań
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Nowoczesne zabiegi laserowe
Usta - powiekszanie
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)