Dziś mamy 14 sierpnia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
09 sierpnia 2018

Pielgrzymi zakończyli długą trasę. Szczęśliwie dotarli na Jasną Górę

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 5.08.2018. Rowerowa Pielgrzymka Promienista z Zabartowa wraz ze swoim przewodnikiem # ks. proboszczem Piotrem Orzechowskim dotarła na Jasną Górę.

Nie obyło się bez łez wzruszeń kiedy położyli się przed figurą Pani Jasnogorskiej na Wałach Jasnogorskich, aby podziękować jej za wszelkie łaski jakie otrzymali pielgrzymując do jej tronu. W grupie pielgrzymowało dwudziestu sześciu pątników.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim dobrodziejom jakich spotkaliśmy na daj drodze. Szczególne podziękowania składamy Ryszardowi Nowak za wypożyczenie nam auta, które wiozło nam żywność i bagaże oraz kierowcy Sławomirowi Ptak.

materiał: Iwona Wawrzyniak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)