Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

09 sierpnia 2018

Pielgrzymi zakończyli długą trasę. Szczęśliwie dotarli na Jasną Górę

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 5.08.2018. Rowerowa Pielgrzymka Promienista z Zabartowa wraz ze swoim przewodnikiem # ks. proboszczem Piotrem Orzechowskim dotarła na Jasną Górę.

Nie obyło się bez łez wzruszeń kiedy położyli się przed figurą Pani Jasnogorskiej na Wałach Jasnogorskich, aby podziękować jej za wszelkie łaski jakie otrzymali pielgrzymując do jej tronu. W grupie pielgrzymowało dwudziestu sześciu pątników.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim dobrodziejom jakich spotkaliśmy na daj drodze. Szczególne podziękowania składamy Ryszardowi Nowak za wypożyczenie nam auta, które wiozło nam żywność i bagaże oraz kierowcy Sławomirowi Ptak.

materiał: Iwona Wawrzyniak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)