Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

10 sierpnia 2018

Otwarcie wystawy i Narodowe Czytanie. Tym razem lekturą będzie "Przedwiośnie"

W piątek, 14 września w Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie nastąpi uroczyste otwarcie # wystawy pn. "Biblioteki dla Niepodległości".

 Rok 2018 to nie tylko rok, w którym obchodzone jest stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Zgodnie z narodowym programem pn. "Narodowe Czytanie", w tym roku lekturą będzie "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. Tego dnia w bibliotece będzie można posłuchać i oczywiście poczytać fragmenty tego dzieła. Początek wernisażu o godzinie 17:00. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Czytniki kodów kreskowych
Bon upominkowy
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Przewóz krajowy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)