Dziś mamy 24 czerwca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
09 stycznia 2018

Oferta była zbyt wysoka. Gmina unieważniła przetarg

fot. arch.

fot. arch.

Gmina Nakło planuje przebudowę zaplecza gospodarczego przy Nakielskim Ośrodku #Kultury na dzienny dom pobytu. W celu znalezienia wykonawcy ogłoszono przetarg, jednak zakończył się on unieważnieniem.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa, rozbudowa oraz zmiana sposobu użytkowania zaplecza gospodarczego na dzienny dom pobytu. W planach jest budowa schodów zewnętrznym z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Przewiduje się uzupełnienie nawierzchni istniejącego placu przy budynku o dojazd od projektowanego garażu. Od strony zachodniej budynku projektuje się rozbudowę oraz obniżenie przyległego terenu. W kierunku południowo-wschodnim ma powstać pomieszczenie gospodarcze i garaż. Wejście główne zaprojektowane jest od strony południowo-zachodniej. Od strony wyjścia wschodniego ma powstać patio terenowe z nawierzchnią trawnikową oraz przejściem na sąsiedni teren rekreacyjno-wypoczynkowy.

Na sfinansowanie zadania gmina zaplanowała kwotę 970 tys. zł. Pod koniec 2017 roku ogłoszono przetarg. Wpłynęła jedna oferta od firmy PKOB Wegner z Trzemeszna, jednak zaproponowana kwota była zdecydowania za wysoka w stosunku do tej zaplanowanej, wynosiła 1.999.174,35 zł, w związku z czym przetrag unieważniono. 

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (7)

  andrzej janusz, w dniu 09-01-2018 13:07:02 napisał:

  Potem wystarczy jedynie pomysł na nową nazwę, bo Nakielski Ośrodek zostanie już co najwyżej z kulturą w cudzysłowie, bo czego niby ten ośrodek jest?

  odpowiedz

  • 6 (10)

  Nakielanin, w dniu 09-01-2018 15:55:37 napisał:

  Zostanie zrobiony jak ktoś tam zaplanował a potem a powodu nierętowności zostanie sprywatyzowany.

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Mieszkanka, w dniu 09-01-2018 22:39:19 napisał:

  Skąd oni biorą te ceny ? Tylko sobie wiecznie robią a reszta w Nakle to syf jak byk. Moz Na by zrobić piękne wjazdy do Nakla, obsadzić kwiatami a nie że 47 lat tu mieszkam i nic ciągle nic !!

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Mieszkaniec, w dniu 09-01-2018 22:41:36 napisał:

  Trzeba pogonić to całe Dziadostwo, mam nadzieje ze to się uda . Ludzie opamiętajcie się wreszcie, przecież oni mają nas głęboko w dup.....e

  odpowiedz

  • 6 (8)

  uczestniczka spotkań, w dniu 10-01-2018 09:15:35 napisał:

  Pracę Domu Kultury przejęły już od dawna biblioteki i to im chwała za to , że organizują czas i imprezy dla dorosłych i dla dzieci.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mieszkaniec sąsiedniej gminy, w dniu 10-01-2018 09:54:58 napisał:

  Przetarg przetargiem A na końcu I tak zwisa jedna firma

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek magiczny
29,90PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Test amortyzatorów
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)