Dziś mamy 12 grudnia 2018, środa, imieniny obchodzą:

09 stycznia 2018

Oferta była zbyt wysoka. Gmina unieważniła przetarg

fot. arch.

fot. arch.

Gmina Nakło planuje przebudowę zaplecza gospodarczego przy Nakielskim Ośrodku #Kultury na dzienny dom pobytu. W celu znalezienia wykonawcy ogłoszono przetarg, jednak zakończył się on unieważnieniem.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa, rozbudowa oraz zmiana sposobu użytkowania zaplecza gospodarczego na dzienny dom pobytu. W planach jest budowa schodów zewnętrznym z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Przewiduje się uzupełnienie nawierzchni istniejącego placu przy budynku o dojazd od projektowanego garażu. Od strony zachodniej budynku projektuje się rozbudowę oraz obniżenie przyległego terenu. W kierunku południowo-wschodnim ma powstać pomieszczenie gospodarcze i garaż. Wejście główne zaprojektowane jest od strony południowo-zachodniej. Od strony wyjścia wschodniego ma powstać patio terenowe z nawierzchnią trawnikową oraz przejściem na sąsiedni teren rekreacyjno-wypoczynkowy.

Na sfinansowanie zadania gmina zaplanowała kwotę 970 tys. zł. Pod koniec 2017 roku ogłoszono przetarg. Wpłynęła jedna oferta od firmy PKOB Wegner z Trzemeszna, jednak zaproponowana kwota była zdecydowania za wysoka w stosunku do tej zaplanowanej, wynosiła 1.999.174,35 zł, w związku z czym przetrag unieważniono. 

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (7)

  andrzej janusz, w dniu 09-01-2018 13:07:02 napisał:

  Potem wystarczy jedynie pomysł na nową nazwę, bo Nakielski Ośrodek zostanie już co najwyżej z kulturą w cudzysłowie, bo czego niby ten ośrodek jest?

  odpowiedz

  • 6 (10)

  Nakielanin, w dniu 09-01-2018 15:55:37 napisał:

  Zostanie zrobiony jak ktoś tam zaplanował a potem a powodu nierętowności zostanie sprywatyzowany.

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Mieszkanka, w dniu 09-01-2018 22:39:19 napisał:

  Skąd oni biorą te ceny ? Tylko sobie wiecznie robią a reszta w Nakle to syf jak byk. Moz Na by zrobić piękne wjazdy do Nakla, obsadzić kwiatami a nie że 47 lat tu mieszkam i nic ciągle nic !!

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Mieszkaniec, w dniu 09-01-2018 22:41:36 napisał:

  Trzeba pogonić to całe Dziadostwo, mam nadzieje ze to się uda . Ludzie opamiętajcie się wreszcie, przecież oni mają nas głęboko w dup.....e

  odpowiedz

  • 6 (8)

  uczestniczka spotkań, w dniu 10-01-2018 09:15:35 napisał:

  Pracę Domu Kultury przejęły już od dawna biblioteki i to im chwała za to , że organizują czas i imprezy dla dorosłych i dla dzieci.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mieszkaniec sąsiedniej gminy, w dniu 10-01-2018 09:54:58 napisał:

  Przetarg przetargiem A na końcu I tak zwisa jedna firma

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa stanu surowego
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Botox i wypełniacze
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
STOŁY I KRZESŁA
Przewóz krajowy
Zabiegi dla panów
JADALNIE
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)