Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

07 sierpnia 2018

Od szkolenia do zatrudnienia. Warsztaty z kreowania wizerunku zakończone

foto: powierzone

foto: powierzone

Uczestnicy projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” realizowanego przez Młodzieżowe Centrum# Kariery w Nakle nad Notecią ukończyli warsztaty z kreowania wizerunku.

W czasie spotkań ze specjalistą od wizażu młodzi ludzie poznawali zasady wizualnego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiedzieli się, jakie ubrania wybrać na takie spotkanie, w jaki sposób dostosować fasony i kolory, dopasowane do sylwetki oraz typu urody. Prowadząca szkolenie mówiła o zasadach dobrej autoprezentacji, elementach ubioru i zachowaniach decydujących o tym, czy kandydat na pracownika jest dobrze postrzegany pod względem wizualnym.

Po zajęciach teoretycznych kursanci pod okiem specjalisty od wizerunku wybrali ubrania odpowiednie na rozmowę kwalifikacyjną. Dodatkowo skorzystali z usług fryzjera. Zajęcia odbywały się osobno w grupie kobiet i mężczyzn. Poprzez udział w zajęciach młodzież nabyła kompetencje w zakresie prezentowania się podczas rozmów o pracę oraz w innych sytuacjach strategicznych dla własnego rozwoju zawodowego.

Projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” realizowany jest w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

materiał: Monika Maliszewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)