Dziś mamy 18 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

11 lutego 2020

OSP Sipiory otrzymało wóz strażacki. Wielka radość strażaków

fot. Michał Olender

fot. Michał Olender

Kcyńsko-sipiorsko-nakielska delegacja w poniedziałek, 10 lutego 2020 roku odebrała# w Częstochowie wóz strażacki dla OSP Sipiory.

 Zakupiono go dzięki środkom pochodzącym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu (380.000 zł), Komendy Głównej PSP w Warszawie (180.000 zł) oraz Gminy Kcynia (240.000 zł). Warto wspomnieć, że to drugi nowy wóz dla jednostki z Gminy Kcynia w ostatnich latach. W 2014 r. o wóz wzbogaciła się OSP Kcynia.

Materiał: Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanei artykułu.

Oceń artykuł: 18 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)