Dziś mamy 29 września 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

26 stycznia 2020

Niech żyje bal! Karnawałowo w Przedszkolu Katolickim

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego #okresu są bale. Bal karnawały dla przedszkolaków to niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Dnia 24.01.2020r. w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle odbył się bal karnawałowy. Pracownicy przedszkola dołożyli wszelkich starań, aby wystrój sali balowej i placówki wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, takie jak m. in.: policjanci, księżniczki, strażacy, Batman czy Spider-Man.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach oraz różnych konkursach zręcznościowych, ruchowych i tanecznych. Po zabawie karnawałowej czekał na dzieci poczęstunek w salach.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Materiał: mgr Agnieszka Bartosik, mgr Renata Busz Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 52 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)