Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2019

Nic się nie zmieniło. Parking przed szkołą nadal w opłakanym stanie

fot. MM

fot. MM

Powraca problem z parkingiem przy Szkole Podstawowej w Paterku. Temat #ponownie poruszył jeden z Internautów.

Chciałbym zwrócić uwagę na sytuację z dowożeniem dzieci do szkoły podstawowej w Paterku. Stan parkingu przed szkołą oraz niezorganizowany ruch samochodów zwłaszcza w godzinach porannym jest karygodny. Uważam że dyrekcja szkoły powinna zadbać również o ten aspekt z uwagi na bezpieczeństwo dzieci.

Materiał: Internauta

Dodajmy, że kilka lat temu otrzymaliśmy głosy internautów w tej sprawie dostępne tutaj i tutaj. Jak widać, nic od tego czasu się zmieniło.

Oceń artykuł: 153 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (20) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (11)

  Wrog , w dniu 02-12-2019 17:09:39 napisał:

  A taki czarny mercedes na tablicach fkr108.. to czyj stoi na srodku drogi pojazd chyba powinien mirc zabrany dowod ... za te ciemne szyby co na to policja nakielska ...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (3)

  nnn, w dniu 02-12-2019 17:26:19 napisał:

  jaki parking to jest gminne koła można tam po urywać

  odpowiedz

  • 5 (7)

  obserwatore, w dniu 02-12-2019 18:14:11 napisał:

  To ludzie samowolke z parkingiem sobie zrobili a teraz pretensje że bajzel ,proszę dokończyć dzieła i nie truć .

  odpowiedz

  • 5 (13)

  rodzic, w dniu 02-12-2019 18:42:34 napisał:

  Dzieci mają obowiązek chodzić do szkoły.Niestety są przywożone przez wygodnych rodziców.Do starej szkoły dzieciaki były przywożone starymi autobusami,nikt nie żądał parkingów.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (8)

  ja, w dniu 02-12-2019 20:16:06 napisał:

  Kiedyś się CHODZIŁO do szkoły teraz a teraz jakaś patologiczna parodia! Ogarnijcie się bo już nawet z osiedla dzieciaków wożą.To jest chore!Aaa!!! I to nie jest parking!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (9)

  ., w dniu 02-12-2019 20:22:58 napisał:

  Nie trzeba dzieci w lektykach wozić , to problem ustanie.Jaki parking ,jak to jest pole sołtysa.

  odpowiedz

  • 6 (8)

  waw, w dniu 02-12-2019 20:32:45 napisał:

  Drogi internauto ,uważasz że parking ma być budowany za publiczne pieniądze ?.Nie ma wymogu aby szkoła zapewniała ,może jeszcze lotnisko sobie życzysz.

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Sylwia, w dniu 02-12-2019 20:58:56 napisał:

  To raczej dobrze, że rodzice interesują się bezpieczeństwem swoich dzieci! Tyle się słyszy, że nic dziwnego, że rodzice wożą swoje pociechy do szkoły. Zresztą, odwozy w tej szkole są tak tragicznie zorganizowane, że nic dziwnego, że rodzic przyjedzie po swoje dziecko. Lepsze to, niż ma ono czekać dwie godziny na autobus powrotny do domu. Widzę, że tutaj żal tyłek ściska co niektórym. Nawet się dosrają do tego, że rodzic poświęca dziecku uwagę i zawiezie na lekcje na swój własny koszt. Porażka.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Zzz, w dniu 02-12-2019 21:45:52 napisał:

  Rodzice przyjeżdżający na zebrania brną po kostki w błocie..dzieci są z pobliskich miejscowości i uboczy Paterka więc można by wydzielić parking ..może znajdą się pieniądze tak jak na odbudowę starej szkoły tam zadbano o każdy szczegół .

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Mieszkaniec,Rodzic, w dniu 03-12-2019 06:50:44 napisał:

  Parking,przejście dla pieszych ...tragedia ale pamietajmy ,ze to nie dyrekcja czy nauczuciej jest sponsorem lecz nasza władza.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (4)

  Magda , w dniu 03-12-2019 13:00:48 napisał:

  Dziecko ma obowiązek chodzić do szkoły nie ważne czy przyleci helikopterem czy samochodem po prostu ma w niej być. Zawsze to możecie parkować na osiedlu i po pasach ładnie do szkoły iść. ŻADEN PARKING !

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  xyz, w dniu 04-12-2019 21:36:54 napisał:

  Jak tam ma być parking jak tam te samochody stoja nie legalnie to sa tereny prywatne niech pani dyrektor otworzy brame i sobie tam wjezdzajcie pozdrawiam

  odpowiedz

  • 1 (1)

  mm, w dniu 05-12-2019 19:43:34 napisał:

  dzieciom nic by się nie stało jakby się przewietrzyły trochę, jeszcze świeże powietrze nikomu nie zaszkodziło. Paranoja bo do szkoły wożą samochodami dzieci z bloków 7,8 i wracają z powrotem pod swój blok. A na tej łące to żadnego parkingu nie ma i nigdy nie było. I na pewno nikt nie pisze z zawiści o samochód bo w dzisiejszych czasach to rzecz do nabycia i wymiany

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie skuteczności hamowania
Meble łazienkowe
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Elewacje
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)