Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 września 2019

Nakielski dzielnicowy w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego nastolatka

fot. archiwum

fot. archiwum

To, że policjantem jest się zawsze, a nie tylko wtedy kiedy ubiera się mundur# udowodnił wczoraj dzielnicowy z Nakła. Mundurowy w czasie wolnym zatrzymał 15-latka, który był poszukiwany w związku z sądowym nakazem doprowadzenia do ośrodka wychowawczego.

Służba policyjna nie kończy się z chwilą zdjęcia munduru i schowania go do szafy. Policjantem jest się całą dobę i w każdym miejscu. Poświadczył to swoim zachowaniem dzielnicowy z Nakła.

Wczoraj (9.9.19) funkcjonariusz w czasie wolnym robił zakupy w jednym z marketów. Na hali sprzedaży zauważył znanego służbowo 15-latka. Mundurowy wiedział, że nastolatek jest poszukiwany w związku z sądowym nakazem doprowadzenia go do placówki wychowawczej, dlatego też bez chwili wahania go ujął i o zatrzymaniu powiadomił dyżurnego. 15-latek został doprowadzony do komendy, skąd z uwagi na stan zdrowia został czasowo przewieziony do placówki medycznej. Niebawem zgodnie z poleceniem sądu trafi do ośrodka wychowawczego.  

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska  / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 18 222

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)