Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2019

Nakielscy dzielnicowi znakowali rowery. To nie jedyna taka akcja

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Sezon rowerowy w pełni, dlatego też policjanci zachęcają użytkowników jednośladów do ich # znakowania. Jedna z tego typu akcji odbyła się w ostatnich dniach w nakielskiej komendzie. Rowery znakowali dzielnicowi.

Aura sprzyja wycieczkom rowerowym, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli dwóch kółek, policjanci z Nakła prowadzą akcje znakowania rowerów. W ostatnich dniach w nakielskiej komendzie rowery grawerowali dzielnicowi.

Osoby chętne do oznaczenia rowerów mogą stawić się do wybranej jednostki policji na terenie powiatu nakielskiego, gdzie policjanci naniosą na jednoślad specjalny numer, który później zostanie zarejestrowany w policyjnym systemie. Tak oznaczone rowery rzadko padają łupem złodziei.

Właściciel pojazdu musi posiadać przy sobie dokument tożsamości, gdyż dane z tego dokumentu są niezbędne do zarejestrowania jednośladu.

Szczegółowy harmonogram znakowania jednośladów znaleźć można pod adresem: http://www.naklo.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/k38/prewencja/znakowanie-rowerow-2019/63376,Znakowanie-rowerow-2019r-harmonogram.html

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)