Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2019

Nakielscy dzielnicowi znakowali rowery. To nie jedyna taka akcja

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Sezon rowerowy w pełni, dlatego też policjanci zachęcają użytkowników jednośladów do ich # znakowania. Jedna z tego typu akcji odbyła się w ostatnich dniach w nakielskiej komendzie. Rowery znakowali dzielnicowi.

Aura sprzyja wycieczkom rowerowym, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli dwóch kółek, policjanci z Nakła prowadzą akcje znakowania rowerów. W ostatnich dniach w nakielskiej komendzie rowery grawerowali dzielnicowi.

Osoby chętne do oznaczenia rowerów mogą stawić się do wybranej jednostki policji na terenie powiatu nakielskiego, gdzie policjanci naniosą na jednoślad specjalny numer, który później zostanie zarejestrowany w policyjnym systemie. Tak oznaczone rowery rzadko padają łupem złodziei.

Właściciel pojazdu musi posiadać przy sobie dokument tożsamości, gdyż dane z tego dokumentu są niezbędne do zarejestrowania jednośladu.

Szczegółowy harmonogram znakowania jednośladów znaleźć można pod adresem: http://www.naklo.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/k38/prewencja/znakowanie-rowerow-2019/63376,Znakowanie-rowerow-2019r-harmonogram.html

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)