Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2019

Nakielscy dzielnicowi znakowali rowery. To nie jedyna taka akcja

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Sezon rowerowy w pełni, dlatego też policjanci zachęcają użytkowników jednośladów do ich # znakowania. Jedna z tego typu akcji odbyła się w ostatnich dniach w nakielskiej komendzie. Rowery znakowali dzielnicowi.

Aura sprzyja wycieczkom rowerowym, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli dwóch kółek, policjanci z Nakła prowadzą akcje znakowania rowerów. W ostatnich dniach w nakielskiej komendzie rowery grawerowali dzielnicowi.

Osoby chętne do oznaczenia rowerów mogą stawić się do wybranej jednostki policji na terenie powiatu nakielskiego, gdzie policjanci naniosą na jednoślad specjalny numer, który później zostanie zarejestrowany w policyjnym systemie. Tak oznaczone rowery rzadko padają łupem złodziei.

Właściciel pojazdu musi posiadać przy sobie dokument tożsamości, gdyż dane z tego dokumentu są niezbędne do zarejestrowania jednośladu.

Szczegółowy harmonogram znakowania jednośladów znaleźć można pod adresem: http://www.naklo.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/k38/prewencja/znakowanie-rowerow-2019/63376,Znakowanie-rowerow-2019r-harmonogram.html

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)