Dziś mamy 28 maja 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

20 maja 2020

Nagrody za szczególne osiągnięcia. Sandra Frydrychowicz wyróżniona

fot. arch.

fot. arch.

Tylko jedna osoba otrzymała Nagrodę Wójta Gminy Sadki w dziedzinie twórczości #artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

- Dziękuję wszystkim, którzy złożyli wnioski o Nagrody Wójta w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz za osiągnięte wyniki sportowe – przekazał na początku kwietnia wójt Dariusz Gryniewicz. Niestety, z uwagi na panujące zagrożenie koronawirusem, rozpatrzenie złożonych wniosków musiało zostać odłożone w czasie. Nie było bowiem możliwości, by komisje mogły się spotkać. Decyzję podjęto 20 maja. Za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury nagrodę w wysokości 2 tys. zł brutto przyznano tancerce Sandrze Frydrychowicz. Gratulujemy!

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    on, w dniu 23-05-2020 16:11:59 napisał:

    Gratulacje

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc drogowa
Meble kuchenne
Masaż gorącymi kamieniami
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Wypożyczalnia samochodów
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Terminale płatnicze
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)