Dziś mamy 2 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

27 grudnia 2021

Mistrzostwa Województwa w warcabach stupolowych. Kto stanął na podium?

fot. PS

fot. PS

W Szubińskim Domu Kultury odbyły się IX Mistrzostwa Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Stupolowych.

Zawodnicy szubińscy zaliczają się od kilku lat do czołówki wojewódzkiej, a klub UKS Szachowa Dwójka Szubin prowadzi także działalność warcabową. Uczestnicy championatu grali przy wykorzystaniu systemu szwajcarskiego, tempem 15 minut na gracza, na dystansie 7 rund. W championacie prowadzono klasyfikację w następujących grupach: seniorzy / seniorki, juniorzy 7,10, 13, 16, 19 / juniorki 7, 10, 13, 16, 19, drużynowo seniorzy / juniorzy. Obowiązki sędziego sprawował Piotr Szybowicz w asyście Anny Sternalskiej-Lepak.

Na podium w MW stanęli następujący przedstawiciele gminy Szubin: I miejsce w grupie juniorów do lat 16 - Kacper Białecki (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), I miejsce w grupie juniorów do lat 10 - Kamil Białecki (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), I miejsce w grupie juniorów do lat 7 - Jakub Hilscher (SzDK Szubin / SP Kowalewo), I miejsce w grupie juniorek do lat 13 - Sandra Ufnal (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), I miejsce w grupie juniorek do lat 10 - Julia Wegner (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), I miejsce w grupie juniorek do lat 7 - Diana Ufnal (SzDK Szubin / Przedszkole Słoneczko Szubin), II miejsce w kategorii kobiet - Anna Białecka (Szubin), II miejsce w grupie juniorów do lat 10 - Alan Ufnal (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), II miejsce w grupie juniorów do lat 7 - Sebastian Klimek (SzDK Szubin / SP 2 Szubin), III miejsce w kategorii kobiet - Dorota Ufnal (Szubin), III miejsce w grupie juniorów do lat 10 - Filip Czerwiński (SzDK Szubin / SP 2 Szubin), III miejsce w grupie juniorów do lat 7 - Jerzy Szymczak (SzDK Szubin / SP Kowalewo).

Materiał: PS

Oceń artykuł: 13 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
0

Gdzie możesz korzystać z aplikacji mObywatel? Twój cyfrowy asystent

Majówka zwykle jest długo wyczekiwaną okazją do odpoczynku#, a tegoroczna zapowiada się wyjątkowo obiecująco - ze względu na jej długość i urokliwą pogodę. Bez względu na to, czy planujesz relaksować się w pobliżu domu czy wyruszysz w podróż - sprawdź, dlaczego warto spędzić ją z mObywatelem!

(czytaj więcej)
0

Przepis na syrop z lilaka. Właściwości przeciwzapalne i przeciwwirusowe

Dość wcześnie w tym roku zakwitł lilak pospolity#, zwany przez wielu bzem. Roślina cechuje się wyjątkowym zapachem. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że posiada ona wiele właściwości leczniczych.

(czytaj więcej)
0

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Święto obchodzone od 20 lat

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jako święto obchodzony# jest 2 maja. Co roku tego dnia Polacy z dumą eksponują flagi na zewnątrz. Każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez jej wywieszenie np. w oknie lub na balkonie swojego mieszkania czy przed domem.

(czytaj więcej)
0

Jak założyć łąkę kwietną? Otoczenie nabierze sielskiego charakteru

Kwietne łąki coraz częściej zastępują tradycyjne #trawniki. Składają się z barwnych, kwitnących roślin jednorocznych, bylin i traw. Dzięki nim otoczenie nabiera sielskiego charakteru, staje się odprężającym miejscem rekreacji, domem dla wielu pożytecznych zwierząt i istnym rajem dla zapylaczy! Zastąpienie trawnika kwietną łąką to oszczędność czasu i energii! Nie musimy jej regularnie kosić, nawozić i podlewać, aby cieszyć się jej urokiem przez cały sezon wegetacyjny.

(czytaj więcej)