Dziś mamy 31 maja 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

20 września 2019

Miłość. Ile warto dla niej poświęcić?

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Czy miłość może tłumaczyć wszystko? Czy każdy wybór w imię miłości# jest tym właściwym, czy jednak czas okaże się surowym sędzią i „kara” za walkę o prawdziwe uczucia będzie wysoka?

19 września 2019r. kolejny raz spotkały się członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki w Paterku by podyskutować o książce Anny Karpińskiej „Nie zabijaj tej miłości”.

Autorka książki na przykładzie dwóch małżeństw pokazuje czytelnikowi jak nie wiele trzeba by zatracić się w codzienności , która z latami sprawia, że dwoje kochających się ludzi zaczyna żyć obok siebie. Ich problemy i odczucie braku szczęścia w związku sprawia ,że szukają tego szczęścia poza nim. Czy jednak nowa miłość sprawi, że wszystko się zmieni i każde z nich odmieni swój los na lepszy?

Aby się tego dowiedzieć zachęcamy do przeczytania książki.
Czytelniczkom książka bardzo się podobała. Stwierdziły, że jest warta uwagi, a różnorodny przekrój charakterów postaci, które tworzą przeczytaną opowieść sprawia, że nie można się oderwać od książki.

Kolejne spotkanie DKK w Paterku odbędzie się 17 października o godzinie 16:00. Omawiać będziemy książkę pt. „Na skraju załamania” B.A. Paris.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki

Materiał: Katarzyna Hass PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)