Dziś mamy 19 października 2019, sobota, imieniny obchodzą:

20 września 2019

Miłość. Ile warto dla niej poświęcić?

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Czy miłość może tłumaczyć wszystko? Czy każdy wybór w imię miłości# jest tym właściwym, czy jednak czas okaże się surowym sędzią i „kara” za walkę o prawdziwe uczucia będzie wysoka?

19 września 2019r. kolejny raz spotkały się członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki w Paterku by podyskutować o książce Anny Karpińskiej „Nie zabijaj tej miłości”.

Autorka książki na przykładzie dwóch małżeństw pokazuje czytelnikowi jak nie wiele trzeba by zatracić się w codzienności , która z latami sprawia, że dwoje kochających się ludzi zaczyna żyć obok siebie. Ich problemy i odczucie braku szczęścia w związku sprawia ,że szukają tego szczęścia poza nim. Czy jednak nowa miłość sprawi, że wszystko się zmieni i każde z nich odmieni swój los na lepszy?

Aby się tego dowiedzieć zachęcamy do przeczytania książki.
Czytelniczkom książka bardzo się podobała. Stwierdziły, że jest warta uwagi, a różnorodny przekrój charakterów postaci, które tworzą przeczytaną opowieść sprawia, że nie można się oderwać od książki.

Kolejne spotkanie DKK w Paterku odbędzie się 17 października o godzinie 16:00. Omawiać będziemy książkę pt. „Na skraju załamania” B.A. Paris.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki

Materiał: Katarzyna Hass PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)