Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

10 marca 2015

Memoriałowy turniej w brydża

fot. TD

fot. TD

8 marca odbył się Memoriał Mariusza i Kazimierza Mendyka w Brydżu Sportowym Par. W turnieju przy stołach zasiadło 25 par z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Wszystkich uczestników i zaproszonych gości przywitał prezes Ogniska TKKF instalator-Pelikan w Szubinie Kazimierz Krzywdziński. Zostały złożone wiązanki kwiatów na grobach Mariusza i Kazimierza Mendyka. Wszyscy uczestnicy Memoriału uczcili minutą ciszy pamięć Mariusza oraz Kazimierza Mendyka, Henryka Dery, członków Ogniska TKKF i dziennikarza TVP Bydgoszcz Krzysztofa Kuziemskiego, którzy zmarli w tym roku.

Oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor MZOSIR - Marek Nowicki. Obecni byli Tomasz Mendyk z rodziną oraz siostra Kazimierza Mendyka. Nagrody wręczali burmistrz Szubina - Artur Michalak, Skarbnik Ogniska TKKF - Bernadeta Piechocka oraz Tomasz Mendyk z żoną.

Zespołowo wygrała Forta Rogowo, która otrzymała puchar przechodni i puchar burmistrza Szubina, drugie miejsce zajęła drużyna Dolby Bydgoszcz, a trzecie miejsce LAMBDA Toruń, które otrzymały puchary Ogniska TKKF Instalator-Pelikan w Szubinie. Puchar Kazimierza Mendyka otrzymała najlepsza kobieta turnieju - Alicja Kupczyk - Chemik Bydgoszcz.

Wyniki:

1 miejsce Bogusz Nalazek-Tadeusz Wasilewski - Forta Rogowo
2 miejsce Stanisław Łański-Andrzej Buckowski - Dolby Bydgoszcz
3 miejsce Henryk Jeliński-Ryszrd Jaworski - Dom Kultury Koronowo

Miejsca zespołów z Szubina:

16 miejsce Aleksander Łuczak-Dariusz Bartoś - Ognisko TKKF Instalator-Pelikan Szubin
21 miejsce Łukasz Waliszewski-Mariusz Błażyński - Ognisko TKKF Instalator-Pelikan Szubin
22 miejsce Bogdan Podgajny-Zbigniew Pełka - SZDK Szubin
23 miejsce Konrad Grębka- Kazimierz Witka - SZDK Szubin

Tekst : Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 39 49

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Meble kuchenne
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Makijaż na każdą okazję
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)