Dziś mamy 16 stycznia 2026, piątek, imieniny obchodzą:

05 marca 2023

Turniej brydżowy Klubu Żołnierzy Rezerwy. Pazderski i Popczyński najlepsi

fot. KP

fot. KP

Para Ludwik Pazderski i Krzysztof Popczyński zwyciężyła #w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej z okazji „Dnia Kobiet” zorganizował Zarząd Klubu Żołnierzy Rezerwy, Ligi Obrony Kraju w Nakle.


Turniej rozegrany został w siedzibie Klubu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 4 na Osiedlu Łokietka Nr 15 w Nakle w sobotę 4 marca. Imprezę otworzył prezes KŻR LOK w Nakle mł. chor. rez. Lechosław Draeger. Rywalizowano o Puchar Prezesa KŻR LOK.

W turnieju wzięło udział sześć par z powiatu nakielskiego. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Piotr Wołowski. W przerwie między turami można było posilić się kanapkami i ciastkami.

Zwyciężył duet z Nakła Ludwik Pazderski i Krzysztof Popczyński. Drugie miejsce zajęli Kazimierz Klebs i Janusz Paleczny. Trzecią lokatę uzyskał mikst Aleksandra Granowska i Mariusz Wróblewicz.

Trzy najlepsze pary zdobyły puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Kobiety, które zagrały w turnieju otrzymały od prezesa Draegera kwiaty. Wśród uczestników turnieju prezes wylosował nagrodę, którą uzyskał Jan Nowakowski. Warto podkreślić, iż w turnieju zadebiutowała nakielska juniorka Zuzanna Brzykcy.

Wyniki:
1. Pazderski Ludwik/Popczyński Krzysztof - 67.19%
2. Klebs Kazimierz/Paleczny Janusz - 64.29%
3. Granowska Aleksandra/Wróblewicz Mariusz - 51.47%

Oceń artykuł: 26 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Tonery Directions
27PLN
Budowa magazynów
Podłoże Uniwersalne z Hydrożelem 50L – Do Ogrodu, Doniczek i Balkonów
26PLN
Kora średnia frakcja 50l
20PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
0

Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym

Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.

(czytaj więcej)
0

Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?

Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)
0

Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"

Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.

(czytaj więcej)
0

Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport

Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)