Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

07 marca 2020

Kolejny start przed ważnymi zawodami. Pływacy przywieźli 28 medali

fot. UKS Czwórka Nakło

fot. UKS Czwórka Nakło

Dnia 28 lutego reprezentacja zawodników z UKS Czwórka Nakło brał udział w I #Ogólnopolskich Mistrzostwach Barcina w Pływaniu. Był to dla Nas kolejny start przed ważnymi zawodami jakimi są Indywidualne Mistrzostwa województwa.

Do Barcina zawitała grupa 28 pływaków, którzy potwierdzili formę i przywieźli łącznie 28 medali. W rywalizacji klubów sklasyfikowani zostaliśmy na szóstej pozycji. Należy podkreślić, iż uczestniczyliśmy tylko w drugim bloku. Dla niektórych zawodników był to debiut w oficjalnych zawodach, który zakończył się medalami. Klub UKS CZWÓRKA wystawił także sześć sztafet z czego jedna okazała się srebrna. Był to dobry dzień dla nakielskiego pływania i z niecierpliwością czekamy na kolejne występy i co ważne „szybką wodę”.

Gratulujemy sportowych sukcesów naszym zawodnikom i życzymy przełamywania kolejnych barier. Opiekunami na zawodach byli p. Michał Stachowski oraz p. Paweł Juszczak.

Materiał: Paweł Juszczak i Michał Stachowski, UKS Czwórka Nakło

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0
Pliki do pobrania
4x50m dowolny mieszane.pdf
50m dowolny K.pdf
50m dowolny M.pdf
50m grzbietowy K.pdf
50m grzbietowy M.pdf
50m klasyczny M.pdf
50m motylkowy K.pdf
50m motylkowy M.pdf
100m dowolny K.pdf
100m dowolny M.pdf
100m grzbietowy M.pdf
100m klasyczny K.pdf
100m klasyczny M.pdf
100m zmienny K.pdf
100m zmienny M.pdf
Najlepsza zawodniczka 11-15 i starsze.pdf
Najlepszy zawodnik 11-15 i starsi.pdf
postępy zawodnika-szczegóły.pdf
statystyka medalowa.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)