Juniorzy starsi

17 października 2015 2
Klasa juniorów starszych

Czarni sprowadzeni na ziemię

Juniorzy starsi Czarnych Nakło przegrali z Krajną Sępólno Krajeńskie. Mimo prowadzenia 2:0 do przerwy, nie utrzymali korzystnego rezultatu do końcowego gwizdka.

03 października 2015 4

Zwycięska wymiana ciosów

Juniorzy Czarnych Nakło po piłkarskiej wymianie ciosów pokonali Tucholankę Tuchola. Podopieczni Artura Cielasińskiego trzykrotnie obejmowali prowadzenie i w końcu utrzymali je do końcowego gwizdka.

20 września 2015 2

Juniorzy w kratkę

Dwa spotkania ligowe rozegrali juniorzy starsi Czarnych Nakło w tym tygodniu. W Sicienku odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W domowym starciu ze Spójnią Białe Błota wysoko przegrali.

Juniorzy bez punktów

Porażką zakończył się dla juniorów młodszych Szubinianki niedzielny pojedynek z MUKS-em Bielice. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Szymon Bugaj.

Zdekompletowana młodzież

Juniorzy starsi Czarnych Nakło mecz z Gromem Osie zakończyli porażką przed czasem. Powodem przerwania meczu było zdekompletowanie nakielskiego zespołu.

02 listopada 2013 5

Cudu nie było

Czarni Nakło całe spotkanie z Łokietkiem Wierzchucin Królewski grali w osłabieniu. Historii rodem z science fiction nie mieliśmy. Przewaga optyczna gości była wystarczająca, aby pewnie pokonać nakielan.

27 października 2013 5

Wrócili z tarczą

Mimo osłabienia i gry w dziesiątkę, zawodnicy Czarnych Nakło pewnie wygrali na wyjeździe ze Startem Pruszcz.

20 października 2013 2

Goście nie wykorzystali przewagi

Choć Czarni prowadzili 1:0 i grali w osłabieniu zdołali zdobyć komplet punktów. Fala Świekatowo napierała, jednak nie zdołała uratować choćby punktu.

06 października 2013 2

Rozstrzygnęła pierwsza połowa

Trzy strzelone bramki w pierwszej połowie spotkania z Gromem Osie zapewniły juniorom Czarnych Nakło komplet punktów.

29 września 2013 2

Kapitan filarem drużyny

Czarni Nakło wygrali drugi mecz z rzędu w tym sezonie. Tym razem ich wyższość na własnym terenie musiał uznać Łokietek Wierzchucin Królewski.# Ważną postacią w szeregach nakielan był Patryk Łukasik.

21 września 2013 5

Bez większych problemów

Nie mieli większych problemów juniorzy starsi Czarnych Nakło z pokonaniem w spotkaniu 4. kolejki Startu Pruszcz.

Liga wojewódzka nie dla Szubinianki

Bardzo ważny mecz mają za sobą juniorzy Szubinianki. Ich starcie z bydgoską Gwiazdą decydowało o tym, która z tych dwóch drużyn awansuje do ligi wojewódzkiej. Udało się to bydgoszczanom.

Juniorzy na piątkę

Bez większych problemów juniorzy Szubinianki "rozprawili" się z KS Łochowo. Szubinianie wygrali 5:1.

12 maja 2013 2

Rozstrzelali rywali

Srogie lanie spuścili juniorzy starsi Czarnych Nakło swoim rywalom z Łochowa. Po zachowawczej pierwszej połowie drugą zagrali jak z nut.

21 kwietnia 2013 0
Grali młodzieżowcy

Juniorzy Szubinianki gromią

Rewelacyjnie spisali się w niedzielny wieczór juniorzy Szubinianki, którzy wysoko pokonali Spójnię Białe Błota. Komplet punktów zgarnęli także młodzicy.

Pokonali lidera

Ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze juniorów starszych Czarnych Nakło, pokonując lidera rozgrywek bydgoską Gwiazdę.

Grała młodzież Szubinianki

Najlepiej spisali się orlicy trenera Jana Kasprzaka, którzy w Szubinie pokonali aż 15:1 zespół Hermes Radłowo. Młodzicy i trampkarze grali w Łabiszynie, a juniorzy starsi podejmowali# Gwiazdę Bydgoszcz.

Szubinianka pokonała Czarnych (film)

Mimo iż juniorzy starsi Czarnych Nakło prowadzili już 2:0, to przegrali mecz z Szubinianką.#

0

233. rocznica uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Święto Narodowe

Ustawa Rządowa z 3 Maja 1791 roku była pierwszą #w nowożytnej Europie i drugą na świecie – po Stanach Zjednoczonych - konstytucją. Uchwalona przez Sejm Czteroletni miała zapewnić Polsce niezależność oraz umożliwić rozwój polityczny, społeczny i gospodarczy. Choć obowiązywała jedynie przez 14 miesięcy, była ogromnym osiągnięciem narodu polskiego.

0

Przepis na syrop z lilaka. Właściwości przeciwzapalne i przeciwwirusowe

Dość wcześnie w tym roku zakwitł lilak pospolity#, zwany przez wielu bzem. Roślina cechuje się wyjątkowym zapachem. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że posiada ona wiele właściwości leczniczych.

0

Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Ustanowione w 1920 r.

3 maja w kościele katolickim obchodzone jest #Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

0

Ocena jakości powietrza w naszym regionie. Raport za miniony rok

Wypełniając obowiązek wynikający# z art. 89 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. - Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. 2024 poz. 54), Główny Inspektor Ochrony Środowiska wykonał ocenę jakości powietrza za rok 2023 i na jej podstawie dokonał klasyfikacji stref w województwie kujawsko-pomorskim.