Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

22 maja 2019

II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego

fot.pow

fot.pow

Dnia 21 maja 2019r. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.prof. Emila Chroboczka w Szubinie# odbył się II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego. W turnieju wzięło udział czworo uczniów z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z Nakła nad Notecią oraz czworo uczniów z ZSP Szubinie.

Do turnieju na szczeblu powiatowym zakwalifikowali się uczniowie, Martyna Nitka, Patrycja Makarońska, Magdalena Tomaszewska i Arsen Pałamarczuk, którzy w III Szkolnym Konkursie Wiedzy o LMDS zajęli I, II i III miejsce. II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego jest działaniem zaplanowanym w projekcie "Inny wymiar logistyki - produkcja" współfinansowanym przez Powiat Nakielski a koordynatorem tego projektu jest nauczyciel przedmiotów zawodowych – Agnieszka Bubczyk. Punktualnie o 08:30 uczniowie rozpoczęli pracę nad arkuszem zawierający 10 zadań zarówno otwartych jak i zamkniętych. Maksymalna liczba punktów do zdobycia przez ucznia wynosiła 40. Organizator zadbał, aby zadania miały zróżnicowany stopień trudności i obejmowały zagadnienia z kwalifikacji A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania i A.31 Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych.  Po zakończeniu zmagań uczniów z arkuszem o godzinie 10:00, przystąpiono do sprawdzania prac, a uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Po weryfikacji arkuszy Pani dyrektor Alicja Jaśkowiak wręczyła uczniom dyplomy i nagrody. Sukces odniosła nasza uczennica klasy 3 Technikum Martyna Nitka, zajęła I miejsce i uzyskała 23 punkty. II miejsce wywalczyła Weronika Baranowska z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, która uzyskała 20 punktów. Miejsce III zajął Arsen Pałamarczuk z klasy 3 Technikum, uzyskując 17 punktów. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki, które ufundowała poseł na Sejm Pani Ewa Kozanecka, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy do opiekuna uczniów Pana Michała Swobody z ZSŻŚ z Nakła nad Notecią za trud włożony w przygotowanie uczniów do sprawdzenia ich wiedzy na szczeblu powiatowym. Dziękujemy uczniom za udział, gratulujemy oraz zapraszamy do udziału we wspólnych przedsięwzięciach.

materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)