Dziś mamy 6 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

22 maja 2019

II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego

fot.pow

fot.pow

Dnia 21 maja 2019r. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.prof. Emila Chroboczka w Szubinie# odbył się II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego. W turnieju wzięło udział czworo uczniów z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z Nakła nad Notecią oraz czworo uczniów z ZSP Szubinie.

Do turnieju na szczeblu powiatowym zakwalifikowali się uczniowie, Martyna Nitka, Patrycja Makarońska, Magdalena Tomaszewska i Arsen Pałamarczuk, którzy w III Szkolnym Konkursie Wiedzy o LMDS zajęli I, II i III miejsce. II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego jest działaniem zaplanowanym w projekcie "Inny wymiar logistyki - produkcja" współfinansowanym przez Powiat Nakielski a koordynatorem tego projektu jest nauczyciel przedmiotów zawodowych – Agnieszka Bubczyk. Punktualnie o 08:30 uczniowie rozpoczęli pracę nad arkuszem zawierający 10 zadań zarówno otwartych jak i zamkniętych. Maksymalna liczba punktów do zdobycia przez ucznia wynosiła 40. Organizator zadbał, aby zadania miały zróżnicowany stopień trudności i obejmowały zagadnienia z kwalifikacji A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania i A.31 Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych.  Po zakończeniu zmagań uczniów z arkuszem o godzinie 10:00, przystąpiono do sprawdzania prac, a uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Po weryfikacji arkuszy Pani dyrektor Alicja Jaśkowiak wręczyła uczniom dyplomy i nagrody. Sukces odniosła nasza uczennica klasy 3 Technikum Martyna Nitka, zajęła I miejsce i uzyskała 23 punkty. II miejsce wywalczyła Weronika Baranowska z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, która uzyskała 20 punktów. Miejsce III zajął Arsen Pałamarczuk z klasy 3 Technikum, uzyskując 17 punktów. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki, które ufundowała poseł na Sejm Pani Ewa Kozanecka, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy do opiekuna uczniów Pana Michała Swobody z ZSŻŚ z Nakła nad Notecią za trud włożony w przygotowanie uczniów do sprawdzenia ich wiedzy na szczeblu powiatowym. Dziękujemy uczniom za udział, gratulujemy oraz zapraszamy do udziału we wspólnych przedsięwzięciach.

materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)