Dziś mamy 22 stycznia 2020, środa, imieniny obchodzą:

06 stycznia 2020

Grudniowe wspomnienia z Dwójki. Był czas na składanie życzeń i kolędy

fot. Monika Stachowska

fot. Monika Stachowska

Trwając w okresie Świąt Bożego Narodzenia warto wspomnieć ten wyjątkowy czas, #który zagościł w nakielskiej Dwójce. "Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy..." Tymi słowami rozpoczęło się w tym roku świętowanie Bożego Narodzenia w całej szkole.

Program artystyczny w młodszej grupie przygotowali uczniowie klasy II d wraz z wychowawcami Agnieszką Dolacinską i Eweliną Szarwark. Pacholęta obejrzały piękne jasełka. Był czas na wspólne śpiewanie kolęd i piosenek o tematyce świątecznej. Życzenia świąteczne Uczniom i Rodzicom złożyła wicedyrektor Anna Dorosz i dyrektor Anna Maćkowska. W starszej grupie wiekowej piękne przedstawienie artystyczne przygotowali uczniowie klasy IV a i VI b wraz z wych. Anitą Czyż i Anną Białczyk oraz chór szkolny pod kierunkiem Sylwii Kozłowskiej. Dekorację auli przygotowała Marżenna Otto. W tym dniu swoją wigilię mieli nauczyciele i pracownicy szkoły, którzy najpierw złożyli sobie życzenia, a potem, tak jak uczniowie, zasiedli do wspólnego stołu.

Szkoła Podstawowa nr 2 życzy czytelnikom Szczęśliwego Nowego 2020 Roku!

Materiał: Monika Stachowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)