Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

06 stycznia 2020

Grudniowe wspomnienia z Dwójki. Był czas na składanie życzeń i kolędy

fot. Monika Stachowska

fot. Monika Stachowska

Trwając w okresie Świąt Bożego Narodzenia warto wspomnieć ten wyjątkowy czas, #który zagościł w nakielskiej Dwójce. "Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy..." Tymi słowami rozpoczęło się w tym roku świętowanie Bożego Narodzenia w całej szkole.

Program artystyczny w młodszej grupie przygotowali uczniowie klasy II d wraz z wychowawcami Agnieszką Dolacinską i Eweliną Szarwark. Pacholęta obejrzały piękne jasełka. Był czas na wspólne śpiewanie kolęd i piosenek o tematyce świątecznej. Życzenia świąteczne Uczniom i Rodzicom złożyła wicedyrektor Anna Dorosz i dyrektor Anna Maćkowska. W starszej grupie wiekowej piękne przedstawienie artystyczne przygotowali uczniowie klasy IV a i VI b wraz z wych. Anitą Czyż i Anną Białczyk oraz chór szkolny pod kierunkiem Sylwii Kozłowskiej. Dekorację auli przygotowała Marżenna Otto. W tym dniu swoją wigilię mieli nauczyciele i pracownicy szkoły, którzy najpierw złożyli sobie życzenia, a potem, tak jak uczniowie, zasiedli do wspólnego stołu.

Szkoła Podstawowa nr 2 życzy czytelnikom Szczęśliwego Nowego 2020 Roku!

Materiał: Monika Stachowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)