Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

09 maja 2019

"Dziecko w świecie Przyrody". Podsumowanie konkursu plastycznego

fot. pow.

fot. pow.

7 maja w Przedszkolu Niepublicznym DONALD odbyło się uroczyste # podsumowanie konkursu plastycznego "DZIECKO W ŚWIECIE PRZYRODY".

Głównymi celami konkursu było m.in.: promowanie wśród przedszkolaków postaw ekologicznych oraz uwrażliwienie na konieczność dbania o środowisko naturalne, rozbudzanie ciekawości świata, rozwijanie wrażliwości estetycznej, twórczej inwencji dziecka oraz rozwijanie kreatywności i talentów dzieci poprzez twórczość plastyczną.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, a temat okazał się bardzo ciekawym. Prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie, charakteryzowały się m.in. różnorodnością technik plastycznych oraz wykorzystaniem ciekawych materiałów plastycznych.

Podczas oceny jury zwracało szczególną uwagę na samodzielność wykonanej pracy, walory artystyczne, estetykę, pomysłowość oraz zgodność pracy z tematem. Przyznano dwa wyróżnienia, każdy z uczestników otrzymał dyplom i nagrodę.

Słowa podziękowania kierujemy do rodziców, którzy wspierali dzieci w twórczej pracy.

materiał: mgr Magdalena Burchardt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)