Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

05 listopada 2019

Delegacja z Tajwanu w Szubinie. Omówiono ważne zagadnienia

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

W sobotę 2 listopada br. w szubińskim ratuszu włodarze miasta gościli # delegację z Tajwanu.

Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski wraz z Zastępcą Wiolettą Borys-Stachowiak oraz Przewodniczącą Rady Miejskiej w Szubinie Anną Kijowską podjął przedstawicieli znanej w branży motoryzacyjnej firmy KMC z Tajwanu.

Rozmawiano o możliwościach inwestycyjnych na obszarze gminy oraz współpracy z przedsiębiorcami na przykładzie Huty Szkła w Turze, która współdziała wspólnie z samorządem lokalnym.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (6)

    Kaczyński, w dniu 06-11-2019 06:47:04 napisał:

    Chcą ściągnąć tajwanczykow, bo Ukraińcy się już kończą. Ale podwyżki zrobić aby przyciągnąć Polaków do pracy to nie. Bo wąsaty Janusz musi co roku mieć nowa BMW w leasingu a nie VW.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szafy przesuwne
Test amortyzatorów
Wulkanizacja
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Nadanie modnej linii
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)