Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 sierpnia 2019

Czyn społeczny w sołectwie Karmelita. Mieszkańcy przyszli z pomocą

fot. pow.

fot. pow.

W sobotę 10 sierpnia w sołectwie Karmelita odbył się # czyn społeczny.

Sołtys wsi wraz z chętnymi mieszkańcami wzięli pędzle w dłonie i pomalowali wspólnie plac zabaw w Stalówce. Wykoszono trawę, obcięto żywopłot, a na koniec w ramach podziękowania za pomoc odbył się grill dla zaangażowanych. Sołtys Tomasz Czopek dziękuje wszystkim którzy przyszli z pomocą.

materiał: Milena Czopek 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox i wypełniacze
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Elewacje
Makijaż ślubny
Kwasy...
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)