Dziś mamy 31 maja 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

13 września 2019

Czwartki Lekkoatletyczne. Uroczyste podsumowanie 25 edycji

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Na szubińskim stadionie 12 września o godz. 16:00 odbyła się inauguracja# cyklu zawodów lekkoatletycznych dla uczniów szkół podstawowych z gminy Szubin i Łabiszyn. Była ona okazją do podsumowania wyników 25 już edycji Czwartów Lekkoatletycznych w sezonie 2018/2019.

Podsumowania dokonał organizator, prezes UKB Szubin, pan Kazimierz Krzywdziński. Nową edycję imprezy zainaugurował Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski. W obecności Zatępcy Burmistrza, Wioletty Borys-Stachowiak, Radnego Powiatu Nakielskiego Ignacego Pogodzińskiego oraz przedstawiciela UKB Szubin Ewy Piechowiak wręczono puchary przedstawicielom szkół, które brały udział w ubiegłorocznym cyklu oraz nauczycielom wf, których uczniowie osiągnęli największe sukcesy.

Klasyfikacja szkół podstawowych była następująca:
I - SP nr 2 Szubin,
II - SP Tur,
III - SP 1 Szubin,
IV - SP Łabiszyn
V - SP Rynarzewo
VI - SP Królikowo.

Indywidualne wyróżnienie, medal i upominki z rąk Burmistrza Szubina otrzymała uczennica SP 2 Szubin Natalia Jaśkiewicz za zdobycie brązowego medalu w finale biegu na 100 m w ogólnopolskimfinale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w czerwcu.

materiał: Natalia Jaroszewska/ UM w Szubinie

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Czytniki kodów kreskowych
Budowa magazynów
Kalkulatory
od 6,90PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Konstrukcje stalowe
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Wypożyczalnia samochodów
Wulkanizacja
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)