Dziś mamy 19 października 2019, sobota, imieniny obchodzą:

13 września 2019

Czwartki Lekkoatletyczne. Uroczyste podsumowanie 25 edycji

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Na szubińskim stadionie 12 września o godz. 16:00 odbyła się inauguracja# cyklu zawodów lekkoatletycznych dla uczniów szkół podstawowych z gminy Szubin i Łabiszyn. Była ona okazją do podsumowania wyników 25 już edycji Czwartów Lekkoatletycznych w sezonie 2018/2019.

Podsumowania dokonał organizator, prezes UKB Szubin, pan Kazimierz Krzywdziński. Nową edycję imprezy zainaugurował Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski. W obecności Zatępcy Burmistrza, Wioletty Borys-Stachowiak, Radnego Powiatu Nakielskiego Ignacego Pogodzińskiego oraz przedstawiciela UKB Szubin Ewy Piechowiak wręczono puchary przedstawicielom szkół, które brały udział w ubiegłorocznym cyklu oraz nauczycielom wf, których uczniowie osiągnęli największe sukcesy.

Klasyfikacja szkół podstawowych była następująca:
I - SP nr 2 Szubin,
II - SP Tur,
III - SP 1 Szubin,
IV - SP Łabiszyn
V - SP Rynarzewo
VI - SP Królikowo.

Indywidualne wyróżnienie, medal i upominki z rąk Burmistrza Szubina otrzymała uczennica SP 2 Szubin Natalia Jaśkiewicz za zdobycie brązowego medalu w finale biegu na 100 m w ogólnopolskimfinale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w czerwcu.

materiał: Natalia Jaroszewska/ UM w Szubinie

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowoczesny styl
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Czytniki kodów kreskowych
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Kwasy...
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)