Dziś mamy 21 września 2019, sobota, imieniny obchodzą:

09 kwietnia 2019

Czerwony Kapturek w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim. Kukiełki zrobiły wrażenie

fot. pow

fot. pow

W Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle odbyło się przedstawienie kukiełkowe #pt. „ Czerwony Kapturek” w wykonaniu aktorów z Teatru Foto- Mag.

Ta znana i lubiana bajka bar­dzo podo­bała się małym widzom,  dzieci prze­ży­wały przy­gody głów­nej boha­terki i oka­zy­wały radość z pozy­tyw­nego zakoń­cze­nia opo­wie­ści.

Po teatrzyku wszy­scy z zain­te­re­so­wa­niem oglą­dali kukiełki i dzie­lili się swo­imi wra­że­niami.

Na zakoń­cze­nie spo­tka­nia wyko­ny­wane były pamiąt­kowe zdję­cia.

materiał : mgr Agnieszka Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowania artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)