Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

09 kwietnia 2019

Czerwony Kapturek w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim. Kukiełki zrobiły wrażenie

fot. pow

fot. pow

W Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle odbyło się przedstawienie kukiełkowe #pt. „ Czerwony Kapturek” w wykonaniu aktorów z Teatru Foto- Mag.

Ta znana i lubiana bajka bar­dzo podo­bała się małym widzom,  dzieci prze­ży­wały przy­gody głów­nej boha­terki i oka­zy­wały radość z pozy­tyw­nego zakoń­cze­nia opo­wie­ści.

Po teatrzyku wszy­scy z zain­te­re­so­wa­niem oglą­dali kukiełki i dzie­lili się swo­imi wra­że­niami.

Na zakoń­cze­nie spo­tka­nia wyko­ny­wane były pamiąt­kowe zdję­cia.

materiał : mgr Agnieszka Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowania artykułu.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)